Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti hogy tanultok...

Egyetemisták, ti hogy tanultok? Kikapcsoltok mindent? Zenével, vagy csendben? Ülve vagy járkálva? Felnéztek közbe face-re, vagy egyáltalán nem? és mennyit tudtok egy nap alatt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kikapcsoltok mindent?"

Általában. Ha mondjuk letöltés megy, akkor nem, de akkor is úgy csinálok, mint ha ki lenne kapcsolva.


"Zenével, vagy csendben?"

Személy szerint csenben, de ebben nem másokat kéne követni, mivel ez emberenként eltér. Én nem tudok koncentrálni ha zaj van; van aki akkor nem tud, ha nagy a csend.


"Ülve vagy járkálva?"

Jellemzően ülve, néha szoktam felállni.


"Felnéztek közbe face-re, vagy egyáltalán nem?"

Én nem is vagyok fenn rajta. Bár szerintem óránként egy felnézés bele tud férni.


"és mennyit tudtok egy nap alatt?"

Ez változó. 1-2, esetleg három óra a jellemző hétköznap (hétvégén kicsit több), attól függ hány előadásom és gyakorlatom van aznap (illetve, hogy hányra megyek be). Ezt a szorgalmi időszakban végig, bár hozzá kell tenni, hogy én nagyon lassan tanulok.

2014. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából ilyenekre nem teszek kitételt, ahogy épp kevésbé érzem szenvedésnek.
2014. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én zenét kinyomom és általában ülök, aztán ha megunom, akkor járkálok, utána elfáradok, megint ülök... úgyhogy egy végigtanult nap után általában olyan izomlázam van a sok járkálástól, mint az állat :D Közben úgy fél óránként tartok egy 5 perces szünetet általában, akkor felnézek fb-re, benyomok egy zenét stb. Ha vizsgára tanulok akkor attól függő a tanulás mennyisége, hogy mennyire sürgős. Vizsga előtt 1 héttel 2 órát. Vizsga előtt egy nappal 15 órát :D
2014. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hogy lehet 15 órát tanulni egy naaap? hogyan? kérlek tanítsatok *-*
2014. dec. 27. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!