Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgy a legfontosabb...

Melyik tantárgy a legfontosabb? az érettségin, csak arra készülők fel

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 14:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy tanuljá mán, csak csinájjatok disznóvágást az érecségi ellőtt és vigyél kóstólót a vizsgabizotságnak.
2015. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Neked a tesi.

Hogy sokáig jó bőr maradhass és eltarthasd magad minél tovább prostitúcióból.


Fontos, hogy úgy árazd be magad, hogy 35 éves korodra, amikor kiöregedsz a szakmából, legyen elég megtakarításod, hogy a nemi betegségek miatt vészesen közelgő halálodig még eltarthasd magad és fedezd a HIV gyógyszeres kezelését. Mert nyugdíj az nem lesz.

2015. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha így teszel akkor nagyon megnehezíted magadnak a további tanulást. Ha pl matekból 5-öst kapsz is de a többi épp hogy kettes akkor tulajdonképpen adtál a sz@r.nak egy pofont. Főleg, ha meggondolod magad és később tovább akarsz majd tanulni. Oda kell a jó pontszámhoz a jó jegyek.
2015. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Az összes érettségi tárgy fontos az érettségin. Persze az a kérdés, mit szeretnél kezdeni magaddal utána. A kérdésed alapján valószínűleg nincsenek felsőoktatással kapcsolatos terveid szerencsére, így azt tudom elképzelni, hogy a célod az, hogy átmenj és megszerezd az érettségit kettesekkel. Van egy rossz hírem: mindenből át kell menned. Ha csak egy tárgyra készülsz, az hiába sikerül jól, hogyha bármelyik másikból megbuksz, nem kapsz érettségi bizonyítványt, és próbálkozhatsz újra meg újra.
2015. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mind fontos, amelyikből érettségizel, mi értelme van csak egyet megtanulni, ha a többiből meghúznak?
2015. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Természetesen megyek főiskolára,csak arra lettem volna kíváncsi melyik a legfontosabb,és amúgy ügyvéd akarok lenni,de ahhoz nem kell a matek annyira úgy tudom
2015. márc. 25. 14:23
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Pfff legjobb ugyvedpalanta, mar az erettsegin csalni akar...


Barmelyik targybol megbuksz, az erettsegidnek annyi, lehet a targyat poterettsegin ismetelni. Addig se egyetem, se semmi. Egyebkent ha ilyen nehezsegeid vannak, az ugyvedi palyat nem ajanlom, mert ott aztan lesz mit beseggelni - kb. 5 evig masrol nem fog szolni az egyetem, mint a szorol-szora megtanulasrol.

2015. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Most ugye csak trollkodsz? Mert nem hiszem el, hogy ennyi ésszel egyáltalán képes vagy lélegezni.

Lassan már letagadom, hogy jogot tanulok, ha ilyenek is egyetemre kerülhetnek...

2015. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták csak úgy hogy a matek nem látfontosságu a jogászathoz,nem én találtam ki
2015. márc. 25. 14:32
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy a felvin megnézed, hogy melyik tantárgyak számítanak a jogász szak pontszámításánál? xd
2015. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!