Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgy a legfontosabb...

Melyik tantárgy a legfontosabb? az érettségin, csak arra készülők fel

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 14:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De csak biztosra akarok menni
2015. márc. 25. 14:44
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
Akinek nincs annyi esze, hogy IQ-ból és függvénytáblázatból legalább egy hármast összekaparjon a matek érettségin, az tegyen egy szívességet és mondjon le a jogról. Ha be is seggeled az egész anyagot, de önállóan már képtelen vagy gondolkozni, minden szívfájdalom nélkül tesznek ki már az első félév végén. (És csak csendben jegyzem meg: jogi karon is van közgazdaságtan és statisztika, ami ugyan józan paraszti ésszel teljesíthető, de a esetedben nem lennék meggyőződve róla..)
2015. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy a bíróságon ,nem függvényeket fognak kérdezni:) egyébként a gépen könnyen megtanultam pont a függvényeket
2015. márc. 25. 15:01
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de olyanról hogy "PÉLDÁUL" (tudod a pl a rövidítése) még soha nem hallottál? Ezzel az erővel írhattam volna a testnevelést is! Ha ennyire képtelen vagy a szövegértelmezésre akkor hogyan akarsz jogi diplomát szerezni???
2015. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki hozta egyáltalán szóba a függvényeket? Azt írtam a jog mínusz egyedik követelménye, hogy képes legyél önállóan, értelmes gondolatokat alkotni, és ezeket normálisan kifejezni. De valahogy a kérdésed nem erről árulkodik... Könyörgöm, ha egyetemre (mert jogászokat nem főiskolán képeznek) akarsz menni, és képes vagy egy hónappal az érettségi kezdete előtt ilyen kérdéseket feltenni, az nem éppen biztató a jövőre nézve.
2015. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Jézusom,ti tudtok egyáltalán pozitívan hozzáálni valamihez is?

Nem csináltok mást csak provokáltok

2015. márc. 25. 15:13
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem veszed észre, hogy a hiba pont benned van? Ideböfögsz egy kérdést, amiről el se lehet dönteni hogy trollkodsz, vagy tényleg ez a te szinted.

Egyébként kizárólag a te kérdésednek szól a negatív hozzáállás. Ha feltettél volna egy normálisan megfogalmazott kérdést, normális helyesírással, lehet hogy más stílusban válaszoltunk volna neked. Persze a lényeg hasonló lett volna: ne a jogi pályát válaszd, mert sok esélyed nincs.

2015. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Már bocsánat,de pont hogy én sose szoktam tiszteletlen lenni és belekötni másokba ahogy ti azt itt teszitek.

Troll viselkedés rád jellemző ,mert nem csinálsz mást csak kötözködsz

2015. márc. 25. 15:23
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb is leírtam: ha feltettél volna egy kérdést, mint "Jogi karra szeretnék jelentkezni, mire figyeljek különösen az érettségin?", valószínűleg kaptál volna néhány segítőkész választ. Esetleg ki is fejthetted volna bővebben. De ha idedobsz két félmondatot, ilyen stílusban, akkor hasonló válaszokra számíthatsz. Ha segítséget szeretnél, írd le összefüggően a helyzetet, mert hiába ejtettél el közben kósza információmorzsákat, még mindig nem tudja senki, hogy milyen helyzetben vagy pontosan.
2015. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jogos,nem értelmesen írtam ki azt amit valójában kérdezni akartam,de attól függetlenül te vagy az aki nem tudsz pozitívan hozzáálni amit kérdezek.
2015. márc. 25. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!