Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik ezen a héten érettségizne...

Akik ezen a héten érettségiznek! Mit vártok a holnapi matekkal kapcsolatban? Szerintetek milyen lesz?

Figyelt kérdés
Bármi nemű válasz jöhet. :)

2015. máj. 4. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is van olyan lány aki most lett volna végzős,de átjött gimibe és idén kilencedikes...

Majd elmondod nekik miért van ez. Jobb mintha később megbánnád,hogy nem vállaltad ezt most be,inkább elismerésre méltó hogy mersz váltani,mert rájöttél mi a neked való!:)

2015. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ÁÁ ezt nem ide akartam,bocsii :D


Matekkal kapcsolatban remélem nem lesz nagyon szivatós...Az az egyetlen amiből tényleg nagyon nem vagyok jó:(

2015. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
már megijedtem. :D hát én is úgy vagyok vele, félek nagyon.. :/
2015. máj. 4. 16:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten várom a matekot, mert totál szar vagyok belőle, de az elmúlt napokban rengeteget gyakoroltam, remélem brillírozni fogok. :D Jó lenne kellemes meglepetést okozni a tanáromnak, és egy négyest összehozni, eddig megrekedtem a 3-as szintjén. :/ De bízom a szerencsében, hogy olyan feladatok lesznek, amiket meg tudok oldani. :)
2015. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem h könnyű lesz, ha beledöglök is 5öst kell írnom :D
2015. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Nagyon rossz vagyok belőle, 2-es, de rengeteget gyakoroltam, szóval hátha menni fog. :)
2015. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahhh, gyerekek. :D Én örülök, ha 2-es meg lesz, úgy hogy az írásbelin meglesz 12 pont. :O
2015. máj. 4. 17:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hittem volna, hogy ilyen megterhelő lesz ez az érettségiszezon. Teljesen elment a kedvem az élettől is, mert rájöttem, hogy síkhülye vagyok még azokból a tantárgyakból is, amikhez előtte azt hittem, hogy értek. :D
2015. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
egy vizsgaidőszak még mindig ezerszer szarabb egy valamire való egyetemen, mint az az érettségi :DD
2015. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom amikor az egyetemisták sírnak.:D Aki tudjunk minek ment, az ne sírjon, ha tudjuk mit csinálnak vele. Másrészt meg amikor érettségiztél, neked is az volt a legnagyobb bajod, pár év múlva meg röhögni fogsz az egyetemi vizsgákon, amikor két műszakba melózol, meg túlórázol, hazaviszed a munkát, háztartást tartasz fent meg családot és a többi. Minden életkornak megvan a maga baja.
2015. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!