Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik ezen a héten érettségizne...

Akik ezen a héten érettségiznek! Mit vártok a holnapi matekkal kapcsolatban? Szerintetek milyen lesz?

Figyelt kérdés
Bármi nemű válasz jöhet. :)

2015. máj. 4. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
eddig 60%-tól 94%-ig mindenféle középmatekot írtam. Remélem holnap kifogok egy jobb napot és egy könnyű érettségivel egy 90% körülit tudok írni.
2015. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De jó neked, én tényleg örülök ha lesz 12-13 %.. :/
2015. máj. 4. 19:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Vigyél függvénytáblát! Abból az első részét kb 50%-ra meglehet írni ha tényleg nagyon nem megy a matek. A második részét is próbáld inkább logikusan átlátni mint gondolkozni a képleteken.
2015. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

..en szemely szerint csak remelem, hogy a tavalyi szintnel nem lesz konnyebb:d

Tavaly erettsegiztem, de vegul nem arra vettek fel amire akartam volna, igy iden is jelentkeztem :)

2015. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tom Benko ***** válasza:
Az utóbbi éveket figyelembe véve unalmas lesz és egyszerű.
2015. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!