Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért tüntetnek a diákok...

Miért tüntetnek a diákok akkor ha Orbán Viktor meg akarja szüntetni a "tücsök szakokat"? Miért nem mennek szakmát tanulni, akkor ha normális egyetemi szakra nem tudnak bekerülni? Miért gondolják hogy az szégyen?

Figyelt kérdés
Szégyen inkább az, hogy kutya kakit szedegessenek közmunkában egyetem után, vagy a mekiben végezzék! Ezeknek a szakoknak nincs jövője! Oda fognak kerülni, majdnem biztos, ha csak nem rendelkeznek óriási protekcióval! Valami normális egyetemi szakra kellene inkább menniük, pl. orvos, gyógyszerész, mérnök, informatikus. Nem pedig tüntetni azért, hogy a büfé szakokat megszüntesse végre a kormány(nagyon helyes lenne). Ha normális egyetemhez buták, az sem szégyen ám, akkor menjenek szakmunkás képzőbe, és tanuljanak valami életképes, normális szakmát! Ne tüntessenek a kormány ellen, és főleg ne ilyenért! A középszernek semmi keresni valója nincs az egyetemeken, őket szeretettel várják a szakmunkás képzők! Ilyen szabad bölcsészet, filozófia, ilyen-olyan isztikáknak semmi értelme nincs a világon!

#tüntetés #magyar fiatal #tücsök szakok
2015. máj. 25. 16:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szociológiásokra gondoltál?

De azok meg nem bölcsészek -

Valamit keversz

2015. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Meg azok külön karon vannak (társadalomtudományi kar,

ha jól rémlik) Mármint a szociológusok (igaz, h a

Közgázon is képeznek szociológusokat)


A pszichológusokat meg lehet a SOTE-n kéne képezni

2015. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A pszichológia inkább orvosi, bár a bölcsészhez sorolják! A nyelvtanári szakok a legjobb szakok a bölcsészeten+fordító-tolmács! De aki tanár lesz, és jó tanár, az nem büfé! Csak pl. sima töri elég hülyeség!
2015. máj. 25. 17:50
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Meg azért a régész, muzeológus sem hülyeség -

Rájuk szükség van -

2015. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a restaurátorok.
2015. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
"Egy szak törivel szórakoztathatod majd érdekes és tanulságos történeteiddel a hajléktalanokat a Balhán." Ezt a gyakorin találtam egy bölcsészettel kapcsolatos kérdésnél, a válaszokban!
2015. máj. 25. 18:36
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Te se szeretsz gondolkodni.
2015. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

[link]

Tedd fel itt a kérdésed, hasonló hülyékkel van tele.

2015. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%

Én nem csípem Orbánt,sőt.

De ebben igaza van,sok szabad bölcsész,filozófus baromságnak semmi értelme.

Bölcsészek közül egyedül a nyelvtanároknak,pszichológusoknak van értelme,és kifújt a többi kuka.

2015. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Így igaz kedves utolsó! Teljesen egyetértek veled! Most kardoskodnak a mellett a fiatalok, hogy ilyen hülyeséget tanuljanak, de aztán meg mehetnek a Mekibe, vagy közmunkásnak kutya kakit szedegetni! Aztán még majd nekik áll majd följebb ez! Én megmondtam előre, hogy ne menj az esőre! Ha odamennek mégis, akkor az az ő bajuk lesz! Ha meg mégis találnak valami elfogadhatóbb, normálisabb munkát, akkor annak meg vajmi kevés köze lesz ahhoz, amit tanultak!
2015. máj. 27. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!