Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szégyen az a...

Szerintetek szégyen az a helyzet amiben vagyok? Lehet hogy soha nem is lesz normális kapcsolatom? (Bővebben lent.14/f).

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnőm, még ölelést sem kaptam soha egy lánytól sem. A külsőmről megoszlanak a vélemények a felszínes tini rib***ok csúnyának tartanak de az átlagos vagy a szép de normális lányok átlagosnak vagy helyesnek tartanak. Szóval nem hinném hogy a külsőmmel lenne a baj. Persze én továbbra sem tartom magam helyesnek, de a lányok véleménye számít nem a sajátom. Nemrégiben kb 1 hete volt egy igazi bombázó csaj, gyönyörű és állati sexy volt, az egyik legjobb barátom barátnőjének a barátnője volt és meg tudtam a a barátom barátnőjétől hogy be jövök neki. Meg is ismerkedtem vele, össze is jöttünk. De 2 nap után dobott engem mert a barátom szakított a barátnőjével nemsokkal azután miután le feküdtek, és szegény csajszi azt hitte hogy én is ugyanezt akarom csinálni vele amit a barátom a a barátnőjével... A baj ott van hogy már harmadik alakalommal fordul elő ilyen velem (tehát harmadjára van az hogy egy eszméletlen jó csaj szakít velem csupán a szerencsétlenül alakult dolgok miatt).


Pedig ha jól feltételezem a dolgokat akkor tök jól el lehetnék, a következők miatt: Művelt vagyok (nagyon jó vagyok a történelem és az irodalom terén), nagyon szeretem a zenét szinte bármilyen zenét meghallgatok csak jó legyen tehát nem lehet az hogy "jaj te nem szereted ezt vagy azt az előadót nincsen semmi ízlésed...". Jó emberismerő vagyok, könnyen ki ismerem az embereket és meg tudom érteni a problémáikat és közös hangra tudok velük jutni, ezért könnyen barátkozok és általában jó fejnek tartanak. Romantikus lelki beállítottságú vagyok (de nem nyálasan romantikus!) és ahogy észrevettem ez a legtöbb lánynak imponál.


Szóval ha ezek nézzük szerintem nem járna velem rosszul egy lány. De hát mint fentebb említettem elég balszerencsés vagyok a szerelem terén. Meg sajnos kezdem azt észrevenni hogy a legtöbb jó csaj tini r***nc lesz mer "élj amíg fiatal vagy...." és akkor ennek a "jelmondatnak a nevében egy éjszakás kalandokba és pár hetes kapcsolatokba bocsátkoznak.....

Meg sajnos sok olyan tényleg nagyon szép lány van (ismerek is párat) akik a drogokba, az állandó bulizásba, a piálásba fojtják a bánatukat amit régebben egy fiú okozott de ők magukat hibáztatják érte....

Nagyon kár az ilyen lányokért amiket fentebb említettem mert ha nem ilyen világot élnénk akkor mind boldog és normális kapcsolatba élhetnének meg nem lenn olyan sok magányos srác sem.


Szóval a konkrét kérdésem az lenne hogy, szerintetek ilyen "adottságok" és emberi környezet mellet lesz nekem valaha normális boldog kapcsolatom?


Egyébként ha van itt olyan lány akinek a fent magamról adott leírás alapján bejövök az nyugodtan írjon. Igyekszek minden lehetőséget meg ragadni az ismerkedésre.



2014. jún. 21. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kinövöd a.balekbetgséget
2014. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Imádom az ilyen kérdéseket. A jó életbe, 14 éves vagy, még szinte el sem kezdődött az életed! Már hogy a francba ne lenne később kapcsolatod? Gyerek vagy még bőven. És változni is fogsz még bőven. 20 éves korod körül fog még csak igazán elkezdődni az élet. Csak hagyd a fenébe már a ribiket, és koncentrálj az életedre, és élvezd. Próbálj jogsit szerezni, sportolj, bármi, csak élvezd.
2014. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
14 vagy öcsi... Ilyen korban a csajok és a fiúk 90%-nak annyiból áll egy kapcsolat, hogy járnak egy hétig azt szevasz... vagy már most megpróbálják beinvesztálni a krémbonzsúrt a csajok lába közé, holott sz.rt nem tud a szexről. Ezt a soha nem lesz baromságot meg felejtsd el... Fiatal vagy, majd ha leszel 16-17 éves akkor majd lesz komoly kapcsolatod, addig ha lesz még ilyen jobb ha beletörődsz, mert ahogy leírtad ebből már az elején látszódott, hogy nem lesz valami húde hosszú kapcsolat.
2014. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyes írási hibákért.
2014. jún. 21. 09:04
 5/19 anonim ***** válasza:

14 évesen nem ilyen dolgokkal kellene foglalkoznod. Ha ugyanezt 30évesen írnád, akkor megérteném, hogy el vagy keseredve, és azt hiszed, nem lesz normális kapcsolatod.


Ez a 'beinvesztálni a krémbonzsúrt' szöveg már a múltkor is tetszett :)

2014. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lesz normális, boldog kapcsolatod csak nagyon fiatal vagy. Van akik már 14 évesen együtt vannak azzal, akivel örökké együtt lesznek, mások meg csak több 10 év után találják meg a megfelelő személyt. Légy nyitott és majd eljön a Te időd is.

16\L

2014. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Elég cink, hogy felsorolsz egy csomó tulajdonságot magadról, amiből egyetlen egy számítana (a többi baromság!) és azt sem tudjuk hogy tényleg olyan vagy-e(romantikus) mert nincs aki ezt igényelné. Vágod?

Amúgy is, aki a tiniribiket ócsárolja, meg azt hiszi hogy a buta naiv libának - aki KEMÉNY KÉT NAP UTÁN dobott - számítottál valamit is az nagyon el van tévedve ebben a világban! A csaj csak talált egy kamu ürügyet hogy lekoptasson és ez volt kéznél, amúgy sem jártatok, csak te képzelted azt!

2014. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Nyugi, fiatal vagy még. :) Inkább örülj neki! Hagyd a fenébe a lányokat, ilyen korban kevés a normális.

Én se vagyok az. :D

13l

2014. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Aranyos az amiket leirtál de még ne keress olyan lányt akivel komoly kapcsolatot szeretnél. Megfogod bánni hogy nem csajoztál,buliztál. Most nem azt mondom h igyál s minden csajjal kavarj, de sokan vannak úgy h az első szerelmükkel annyira komolyra fordult hogy megházasodtak, s utána csalták meg egymást mert megunták.kiakartak próbálni másokkal is. Most vagy fiatal, most még szabad ! :)
2014. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kilencediknek: Nem azt mondtam hogy tartson örökké az első szerelem. De egy pár hónapos kapcsolat azért jó lenen végre.
2014. jún. 22. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!