Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Hogy sikerült a...

Érettségizők! Hogy sikerült a szóbelitek?

Figyelt kérdés
Lett bukás? Mennyire éreztétek nehéznek?

#tanulás #oktatás #érettségi #szóbeli érettségi #tar-penetrációs zúzott makadámkavics
2015. jún. 17. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Irodalom meg töri az könnyű volt . Német olyan tételt húztam amiről nem is tudtam , hogy van olyan , de azért elmeséltem neki amit gondoltam. A választottnál ott nem remekeltem :D , de azért sikerült hozzá szólnom úgy 80 %-ban. Azt hiszem meglesz .:D
2015. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Remélem jó eredményeid lesznek :))


Nekem sajnos holnap lesz a szóbelim, és teljesen tanácstalan vagyok: úgy érzem hogy semmit nem tudok, pedig átnéztem minden tételt :/ Ráadásul minden évben tömegesen (11-12 tanuló minden osztályból) buktatják meg szóbelin a diákokat nálunk, mert ez egy "elit" iskola.. nagyon félek

2015. jún. 17. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Tegnap megkaptuk és igen meglett , levakarhatatlan mosoly van azóta az arcomon :D. Amúgy meg is lepődtem mert nálunk is voltak minimum 10-en akik megbuktak .

2015. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Naa, pacsi akkor, nekem is meglett minden!! :P

Nálunk ketten buktak csak, sokan póttételt húztak magyarból (szégyent hoztunk szegény magyartanárunkra), engem úgy kellett leállítani hogy ne mondjam tovább az irodalmat, mert akkor nem lesz idő a nyelvtanra :D



Így utólag tényleg nem tűnik nehéznek, most már ideje újabb kihívások elé nézni :)

2015. jún. 21. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!