Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék tesire...

Hogyan szerezhetnék tesire felmentést?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok,most leszek másodéves.Az előző 2 félévben nem volt még tesim,viszont most lesz.Félre ne értsetek,nem lustaságból nem szeretnék tesire bejárni,mert egyébként sokat sportolok,rendszeresen futok,tornázom itthon is,tehát nagyon szeretek mozogni.


A problémám a következő:Budapestre járok fel napi szinten az egyetemre vidékről,az utazás oda-vissza kb. 3-3 és fél óra ha rögtön elérem a csatlakozást is,ha nem lehet akár 4-5 óra is.Megnéztem az órarendünket,csak a tesi miatt várnom kell majd 2 óra között 4 órát pesten,haza jönni nyilván nem tudnék.Így pedig este 11-re érnék haza,másnap reggel 5-kor pedig kelek.


Persze idáig is volt hogy várnom kell hosszú órákat,addig tanultam,könyvtárban voltam,de rendszeresen nem szeretnék...így is nagyon nehéz félévem lesz.


Sajnos az iskola szigorúan veszi a felmentéseket.Nincs semmi szervi bajom,nem vagyok állandó beteg sem.


Van valakinek bármi ötlete?


2015. aug. 24. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!