Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy szerezhetnék orvosi...

Hogy szerezhetnék orvosi felmentést biztonsági öv viselése alól?

Figyelt kérdés
Múlt héten kiműtöttek egy daganatot a vastagbelemről, ennek okán van egy varrat a hasamon (nem beszélve a belső varratról) pont ott, ahol a biztonsági öv fut, és könnyen felszakíthatja a varratot (akár a belsőt is). A sebész azt mondta, ő nem adhat ilyen igazolást. Talán a háziorvos?
2012. jún. 9. 21:55
 1/6 anonim válasza:
Pontosan nem tudom, de mindenképpen a háziorvosodhoz menj el elsőként, ő adhat pontosabb felvilágosítást. Addig is próbálj meg odatenni egy kisebb párnát, hogy ne vágjon annyira!
2012. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, jelenleg úgy oldottam meg, hogy nem kötöm be magam, és ha megállítana egy rendőr megmutatom neki a keresztöltéseket, csak nem büntet meg... De azért jó lenne valami hivatalos.
2012. jún. 9. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát de az a baj, hogyha igy balesetezel, akkor azt sokkal súlyosabban megsínyli a sebed! Helyedben bekötném, csak tennék elé valami puhát, esetleg a biztonsági öv azon részét tekerd be néhány pulóverrel!
2012. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy oldom meg a dolgot, hogy inkább nem vezetek, hanem megkérem a feleségemet, hogy vigyen el ő, én pedig a hátsó ülésre ülök, hogy azért ne közvetlen a szélvédőn repüljek át, ha mégis...
2012. jún. 10. 18:33
 5/6 anonim válasza:
Háziorvoshoz elviszed az ambuláns lapot és elmondod neki hogy ez és ez van és hogy ideiglenesen(a seb begyógyulásáig)adjon egy felmentést.Elvileg így működik...
2012. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, ebből körzeti orvos lesz :) Kösz a válaszokat :)
2012. jún. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!