Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha felnövök?

Mi legyek ha felnövök?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kémiát és a bioszt, de sajnos egy töri szakos osztályban vagyok. Jövőre választhatok faktot. Arra gondoltam, hogy biosz kémia majd irány az orvosi de én írtózom vértől. Lehetnék pszichológus ahhoz is biosz kell plusz angol (már megvan a nyelvvizsgám). Vagy ha más nincs biosz- kémia tanár. Más ötletek??? 16/L

2015. szept. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszerész, biológia alapszak (később mesteren összeköthetnéd a kémiával, kémia alapszak

Én a gyógyszerészt ajánlom!:)

2015. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kertész, szakács, festő- akár szobának falára keverni akár pedig képet, állattenyésztő, kémia-biológia-tanár,
2015. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Eleinte mindenki irtózik a vértől, de orvos ismerőseim szerint meg lehet szokni.
2015. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem törvényszerű, hogy mindenki irtózna a vértől. Nekem nincs vele bajom, csak azt nem szeretem, ha nem kezelik biológiailag veszélyes anyag módjára.

Én példának okán a végtag amputációtól "irtózom" ettől még nem adtam fel az orvosit! :D


Sok sikert! Nincs semmi ijesztő abban a fránya vérben :D

2015. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogyatékos! XD
2015. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!