Igaza van anyának?

Figyelt kérdés
Informatikus szakgimnáziumban tanulok. A jegyeim jók. Tegnap viszont pont informatikából becsúszott egy hármas. Anya (aki amúgy informatika-matematika tanár, nekem osztályfőnököm is volt az általánosban) egyből kiakadt, elkezdett velem kiabálni, hogy hogy lehettem ilyen buta, meg hogy biztos nem figyeltem órán és most szégyenkeznie kell miattam. Meg ha így folytatom, semmire se fogom vinni az életben. Valóban igaza van neki, vagy csak felfújja?

2015. nov. 25. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ó, ne is törődj vele... mindenkivel megesik. Kaptam földrajz 1-est, matek 2-est, mindent.... biológiából 4-es voltam év végén. Summa cum laude végeztem az orvosin :) Ne vedd magadra.
2015. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Jó jegyeid vannak, ez rendszerességre utal. Most történt egy botlás, ami nem rendszeres. Anyukád megijedt, kiabálással fejezte ki magát, de nem gondolhatja komolyan, hogy így folytatod.

Ha még osztályfőnököd is Volt, 100% kontrollt szeretne gyakorolni feletted, ettől tartok.

2015. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az általánosban is nagyon szigorúan fogott, kötelező voltam részt venni minden iskolai rendezvényen, indulni versenyeken (amiből többet meg is nyertem) elmenni osztálykirándulásokra stb.
2015. nov. 25. 07:43
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

ő most nem azt nézte, hogy belőled mi lesz, hanem, hogy ránézve szégyen...hogy ő matek és infó szakos tanár és a fia 3-ast kap abból a tárgyból...

de lehet csak valami miatt feszült volt és rajtad vezette le...


22F

2015. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza.
2015. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Nincs igaza. Középiskolában egy 3-as már nem nagy dolog. Én még buktam is (!) egyszer félévkor földrajzból, mert annyira gyűlöltem (gimnáziumban). Azóta van egy vegyészmérnöki diplomám, és most épp programtervező informatikusnak tanulok. Szóval nem érzem úgy, hogy elcsúszott az életem.
2015. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Részben igaza van, részben nem. Nyílván, ő azt szeretné, hogy a maximumot kihozd magadból, és ez így van rendjén. Ha valamit nem értesz informatikából, akkor a hiányosságaid mindenképp pótold. Anyukád ebben segíteni is tud.
2015. dec. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!