Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell felelni órán?...

Miért kell felelni órán? Miért nem elégszenek meg azzal a tanárok, ha dolgozatot írunk?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálok felelni :( viszont ahogy előttem írták meg kell tanulni szóban is elmondani a dolgokat. pl.: felnőtt korodban ha olyan helyen fogsz dolgozni ahol pl. neked kell valamiről valamiért prezentációt tartanod akkor sem állhatsz ott papírdarabokkal a kezedben amire 72-es betűmérettel fel van írva a szöveg, és mutogatod nekik, hogy akit érdekel olvassa mert te nem akarsz beszélni. Tehát tényleg felkészít egy kicsit az élet ezen szituációira. Egyébként azt hallottam, hogy a külföldi diákok nagy része nagyon magabiztosan tud prezentációt előadni...stb. míg mi (tisztelet a kivételnek, mert az mindig van) remeg a kezünk, lábunk, hangunk...stb. Valószínűleg ők ezt sokat gyakorolják.


U.I.: Azért szeretek jobban dolgozatot írni, mert összeszedhetem a gondolataimat és több időm van értelmesen megfogalmazni. :D

2015. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Lehet azért is, hogy ne gyakorikerdesezzenek órán a diákok
2015. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az érettségin is kell beszélni. Idegen nyelvnél meg eléggé érdekes volna, ha csak írni kellene mindig.
2016. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, a pedagógiai program is előírhatja a tanár számára, hogy kötelező legalább egyszer szóban feleltetnie.
2016. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Melyik tantárgy?

Mondjuk éneken meg dalolászni kell

2016. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert feleléskor nem lehet annyira puskázni
2016. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!