Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Mi legyek ha nagy leszek? "-...

"Mi legyek ha nagy leszek? "- Hogyan érhetnem el?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy minek tanuljak tovább. Szinte az összes tárgyból jo vagyok, inkabb elméleti beállítottságú mint gyakorlati, tehát a szerelő munka nem áll hozzam közel. Érdekel az idegen nyelv, a művészet, építészet, utazás, repülés (szívesen dolgoznék egy repülőtéren csak nem tudom hogy ott milyen munkakörök vannak), matek, fizika, biosz, rajz, irodalom...

Érdekes, de ugyanakkor rutinos munkát szeretnek. Tehát ne legyen éjszakázás, meg stb.

Nagyon szeretem az állatokat, de a pokoktol, rovaroktól kiraz a hideg.

Imádok utazni, be akarom járni a világot egyszer, úgyhogy olyan munka is jöhet ahol sokat kell utazni.

Szeretek szervezkedni, peldaul egy utazást vagy bulit megszervezni. Nagyon szeretek főzni es érdekelnek más kultúrák is.

Es nagyon jól tudok beszélni, tehát előadni meg hasonlók. Mikor en adok elő valamit az osztály akkor igy gyakorlatilag megáll a levegő. Szeretem is csinálni.

Értelmes válaszokat szeretnek, köszönöm.



2016. jan. 9. 17:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!