Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most szombaton felvételizek,...

Most szombaton felvételizek, sokat gyakoroltunk, de mégis tartok tőle. Tényleg van okunk félni, nekünk nyolcadikosoknak?

Figyelt kérdés
Nem szoktak felpörgetni az ilyen versenyek, meg ilyenek, de ez a felvételi eléggé...Teljesen nyugodtan is betudnék menni de egyszerűen esélytelennek érzem, hogy nyugodt maradjak...

2016. jan. 14. 15:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
első válaszoló vagyok, elég rossz lett sajna nem tudom mi lesz rengeteg a pontatlanságom lesz szerintem
2016. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ki lehet nagyjából számolni, mert már felrakták az idei javítókulcsot...
2016. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A matek az bizony fuu volt...borzalmasan nehéz volt, itthon összeszámoltuk, és 32 pont lett :(

Alig volt olyan feladat, amire "ráismertem". Egyenletmegoldás? Volt már ilyen felvételiben egyáltalán???

2016. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem a matek nem volt nehez. Mivel mi mar 1,5 eve szamologepet hasznalunk matekon ezert az irasbeli osztas nehezen ment ezert azok nem mentek egyebkent egyenlet rendezes konnyu volt atvaltas se volt komplikalt. Kituno tanulo vagyok de a kozpontim trágya lett a legfobb bajom az ido volt.
2016. jan. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
úristen...nekem a matek ahogy szamoltam 25 pont kb.... a magyr könnyű volt de a matek...most volt tényleg a legnehezebb :O
2016. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!