Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai bántalmazás? Infó...

Iskolai bántalmazás? Infó hosszú! 17/L

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek!

az én történetemről kérnék komoly segítséget !

17/L vagyok,(középiskolába járok)

az osztálytársaim,megkeserítik az életemet...Tavaly másik suliba jártam egy évig de el kellett onann menjek egy másik suliba mert terrorizáltak,,,és ebbe az iskolába is nagyon durván bántanak lelkileg,fenyegetnek stb....mindig lerondáznak (nem érzem magam csúnyának).

Állandóan elkezdenek bántani,megfogadtam több tanácsot hogy engedjem el a fulem mellett,,,,de akkor is bántottak,az önbizalmam teljesen elvették...(nem érzem hogy lennének igaz barátaim).....hiába sehogysem érzem..állandóan bántanak,itthon sincs minden rendben,de keménynek mutatom itthon magam de belül egy roncs vagyok...lógok órákrol csak hogy ne kelljen suliban szenvednem,még az öngyilkosságon is gondolkodom......pszichológushoz is járok de semmit nem használ...mindig sirok folyamatosan már semminek nem tudok örülni.....lelkileg,testileg bántalmaznak,,,,,segítsetek kérlek titeket :( belehalok ebbe a bánatba :(


2016. febr. 21. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a kulturált, színvonalas iskolába bekerülni. Nem hiszem, hogy egy színvonalas gimnáziumban megtörténhetne, legfeljebb valami x. számú szakmunkásképzőben tudom elképzelni.
2016. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

szakmunkás részleg...

esetleg feljelentést tudnék tenni?

2016. febr. 21. 11:22
 3/20 anonim ***** válasza:

Sejtettem. Nincs jobb? Ha továbbra is ilyen szintű osztályokat választasz, változatlan lesz a helyzet.


Elmehetsz az igazgatóhoz, ha megvernek vetethetsz látleletet, de attól még ugyanúgy téged fognak terrorizálni, amikor senki nem látja.

2016. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Keress olyan hobbit, társaságot ahova szeretsz menni. Tánc , lovaglás, képzőművészet, énekkar, aerobic akármi, biztos van amit szívesen csinálsz, ott lesznek barátaid és könnyebben viseled a sulit.
2016. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
itt nem tehetek mást.....már csak egy megoldásom van ,,,eltűnök az életükből
2016. febr. 21. 11:38
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, hogy s eggfejek között vagy. Milyen tanuló vagy? Mert ha jó, akkor megtehetted volna, hogy nem őket választod, hanem normális iskolát. Nálunk sosem volt ilyen.

Így vagy váltasz, vagy tűrsz, vagy tényleg elengeded a füled mellett, szünetekben nem hallgatod őket, hanem leülsz az igazgatói elé és várod a tanárt.

Nem tudsz új helyre menni?

2016. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

2-3 tanuló vagyok..... nem tudok másikba átmenni mert szeretem ezt a szakmát,máshol meg messze lenne :(

óóó nem bírom már elengedni a fülem mellett :( :( :(

teljesen el vagyok keseredve gyomorgörcsel ébredek....nagyon félek már:(

:(

2016. febr. 21. 11:46
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha az iskolaváltás nem opció, ha a tanárok nem foglalkoznak vele, ha a pszichológus sem ér semmit, akkor egy dolog maradt. Nem, nem az öngyilkosság.


Belemenni a szituációba. Bántanak? Üss vissza. Provokálnak? Provokáld te is. Beszólnak? Szólj be te is. Amikor kinövi magát a szituáció, akkor kénytelenek lesznek vele foglalkozni a tanárok.

2016. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
és ezzel az okkal nem lehet feljelentést tenni? :(
2016. febr. 21. 12:00
 10/20 anonim válasza:
Én a küzdősportot javaslom,de tényleg. Kezdj el edzésekre járni,Lehetőleg valamilyen keményebb kuzdosportot kezd el. Meg tudod majd magad védeni, lesz kiállásod és önbizalmad is.
2016. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!