Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez milyen alapon? Szerintetek...

Ez milyen alapon? Szerintetek jogos? (lent)

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökünk beírt a 19ből 12 embernek, mert matematika óráról mikor kicsengettek és a tanár köszönt(!!) kijöttünk. Majd egy pár ember volt már csak ott, mikor mondta hogy maradjanak. És elkezdte ondani, hogy még nem fejezte be.Utána beszélgetett az ofőnkkel és mondta, hogy majd ezt megbeszéli velünk. Erre az osztályfőnök, hogy írja össze ki maradt a teremben és azokon kívül mindenkinek beírás. A matek tanár ellenkezett, de az ofő hajthatatlan volt. Ja és akik bent maradtak azért voltak bent, mert lassabban pakoltak és a hátsó sorokból később jutottak az ajtóhoz. Persze mi, akik első sorokban ülünk, figyelünk (én még órai munka 5öst is kaptam aznap) nekünk írtak be.

2016. ápr. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Mi jelentősége van, hogy mit írunk? Az ofő beírt, megváltoztathatod? Vedd úgy, hogy életre nevel. Ott se lesz minden piskóta, tetszik vagy sem, sok igazságtalanságban lesz részed, néha tiltakozhatsz, néha tiltakoznod is kell, néha meg jobb, ha befogod a szád. :)

Amúgy tök lökött ofőd lehet, ha a szaktanár tiltakozik, ő meg mégis körmöl.

És ne feledd:

1.§ A tanárnak mindig igaza van.

2.§ Ha a tanárnak mégsem lenne igaza, automatikusan az első pont lép érvénybe. :DDD

2016. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. És nem is reklamálok, mert elfogadtam. Csak azért kíváncsi vagyok a kívülállók véleményére.
2016. ápr. 5. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. Jó ilyet is olvasni. :)

Akkor további piros kezecskékért:

Bennfentesként (tanár vagyok) és kívülállóként (de nem nálatok), valamint annak alapján, amit leírtál csak annyit mondhatok, hogy fel nem fogom, miért írt be az ofő. A jogosságon nemigen lehet vitatkozni egy ofővel, de van egy olyan érzésem, hogy jobb, ha nem indul az Év tanára díjért. :) (visszagondolva régi önmagamra, felesleges erőfitogtatásnak tűnik a dolog... de ezt nem is én mondtam:))

2016. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az of mit izmozik ezen. Engedd el, mert az életben sokkal nagyobb xarkavarások is lesznek, és akkor nem a magatartás jegyed a tét, hanem a fizetésed vagy a munkahelyed.
2016. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
76%
Cuki egy ofőtök lehet, jöhetne felénk egy kis gyakorlatra. A matektanár némileg jogosan morgott, ha tényleg a tanórával kapcsolatos mondandója volt, viszont ennyiért bármilyen beírást adni egyszerűen baromság. Ha úgy vélitek, hogy érdemtelenül kaptátok, legalább magyarázatot érdemes lenne kérnetek.
2016. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!