Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha valaki 22...

Szerintetek ciki ha valaki 22 évesen megy egyetemre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 12:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igazából én most külföldön vagyok németet tanulni meg melózok. angolom már megvan. nem tudom itt menjek-e egyetemre vagy otthon. fotósnak készülök. de akkor most megnyugodtam kicsit. valahova biztos megyek csak tudni akartam én vagyok-e csak aki csúszik vele...
2010. ápr. 7. 15:09
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, legalábbis szerintem. Én most 17 éves vagyok, 19 évesen fogom elkezdeni a 12. osztályt és ha elsőre felvesznek( főiskola), akkor 20 éves leszek akkor.
2010. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%
Rémesen az. 38 alatt nem érdemes ilyesmibe kezdeni. 43 éves korban az ideális, addig várjál türelemmel, és éljél segélyen. De komolyan: ha neked ilyen kérdésed van, ennyire nem vagy képben, nem gondolom, hogy bármilyen iskolát el leszel képes végezni. Azért próbáld meg! Egy jó tanács: próbálj meg nem életképtelen lenni! Egyszerűen nem is értem, hogy jut eszedbe, hogy ciki lenne... Aztán meg, hogy egy ilyen fórumon szánalmaskodsz a hülyeségeddel... Nincsenek barátaid, családod, akik tanácsot adnának?!?! Először iratkozz be egy gyorstalpaló okosképzőbe, a biztonság kedvéért... Mindenesetre, bármilyen szakon is végzel majd, nem szeretnék ügyfeled lenni.
2010. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem, a legidősebb osztálytársaim 28, 45, illetve 65 évesek. Én is 20 éves voltam mikor kezdtem.
2010. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Én jövőre fogok levelezőn egyetemre menni. A 29-et fogom akkor tölteni.
2010. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

kedves 19:49

menj valahova màshova és éld ki magad ott. nem kell olyan rohadtul szociàlis lenni...

de ahogy làtom a %aid neked ez a hobbid..


többieknek meg köszi szépen :)

normàlis vàlaszokért öcsém olyan nehéz az?!

2010. ápr. 15. 19:17
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Megkeresésed inkább meggyőzött, mint eltántorított korábbi véleményem irányában. Nem tisztem, és kedvem sincsen elemezni hozzám címzett soraidat. De nem éppen a csillogó elme süt stílusodból. Nem vulgáris voltál, nem azzal van baj. Bár inkább lettél volna.

A baj az, hogy egyszerű vagy, mint egy szög.

Kivéve, ha molylepke vagy, ahhoz képest ez kiváló teljesítmény.

Ha viszont mégsem, komoly aggályaim vannak, miszerint is helyén való- e, hogy hozzád hasonló mentális kaliberrel bíró emberekből mérnök, orvos, katonatiszt, tanár, stb. lehet.

Le...rom a százalékokat. Hidd el nekem, az én válaszom hasznosabb a számodra, mint a többieké. Pár év múlva majd belátod. Ne pityeregj, gondolkodj el rajta.

2010. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Végeztél ennyi volt?

vagy van még valami màs?

én nem veszekedni jöttem ide és k*** nem vagyok egyszerű mint egy szög csak az olyan köcsögökkel mint te vagy édes fiam

btw fogalmad sincs ki vagyok úgyhogy ne irogassàl te rólam semmit se....

2010. ápr. 19. 10:46
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

T. Kérdezőpajtás!

Igazad van,ennek semmi értelme. Semmit nem értesz az egészből. Véleményem fenntartása mellett ezennel búcsúzom. Teljesen felesleges lenne több szót pazarolni erre az egészre. Maradj így.

2010. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nem bántani akarlak, de ha egyetemen, vagy főiskolán gondolkodsz, akkor azért nem árt ha a mondatokat nagy betűvel kezded, és helyesen írsz. A kérdező válaszolójának, pedig csak annyit írnék , hogy a kötekedést te kezdted, ő csak szimplán feltett egy kérdést, ami nem baj azért gyakori kérdések, az oldal neve. Ha már te azt szeretnéd, hogy ő ne legyen az ügyfeled, én meg azt nem szeretném , hogy te légy az ügyfelem, mert borzalmas egy természeted van. 5 percnél többet biztosan nem lennék melletted mert elhajtanálak a búsba. Kérdező annyit írnék ide, hogy egyáltalán nem ciki!
2015. jan. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!