Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na ezt hogy csináljam meg?...

Na ezt hogy csináljam meg? Holnap 6 tantáryból irunk és már csak ez a délután van rá lehetőség. Sürgős!

Figyelt kérdés
Ilyen se volt még de nem tudom hogy csináljam.. Miért kell holnapra feladni hogy 6 tantárgyból is irnunk kell!!Csak ez a délután van rá. Ráadásul nehéz tantárgyakból irunk és olyan jól sem állok. Mindig ugy érzem hogy még most este és reggel 100-szor kell átnéznem. Hogy tudnám jól megjegyezni gyorsan megtanulnide hatékony legyen?? Nagyon SÜrgősen kellene
2016. máj. 8. 16:39
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem is ezt akartam mondani...


Na jó lehet hogy túl mentem vele bocsi ne haragudj csak nagyon ideges lettem hogy nem végzek sose kajálni sincs időm Ne Haragudj

2016. máj. 8. 18:14
 22/26 A kérdező kommentje:
De te is mondál rám sok mindent
2016. máj. 8. 18:15
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem is ezt akartam mondani...


Na jó lehet hogy túl mentem vele bocsi ne haragudj csak nagyon ideges lettem hogy nem végzek sose kajálni sincs időm Ne Haragudj


De te is mondtál rám sok mindent

2016. máj. 8. 18:23
 24/26 anonim ***** válasza:
Jó, rendben, csak legközelebb, ha valakitől segítséget kérsz, ne a magas lóról beszélj, rendben? Ez verte ki nálam is a biztosítékot.
2016. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Biztos akkor?? Köszönöm szépen tényeg nagyon Sajnálom és megértem. Többet nem mondok ilyet betojtam tényleg egy senki vagyok hozzád képest ha meg van az államid. És jó tényleg olykor nagyképű vagyok
2016. máj. 8. 18:36
 26/26 anonim ***** válasza:
1 nap max 3 témazárót lehet írni legalábbis általánosban. Szóval max 3 tz a többi meg 3 röpdolgozat. Ha meg kell a jó jegy akkor 16:39-kor kikapcsolod a gépet, telefont kinyitod a füzeted/tankönyved és tanulsz...
2016. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!