Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na ezt hogy csináljam meg?...

Na ezt hogy csináljam meg? Holnap 6 tantáryból irunk és már csak ez a délután van rá lehetőség. Sürgős!

Figyelt kérdés
Ilyen se volt még de nem tudom hogy csináljam.. Miért kell holnapra feladni hogy 6 tantárgyból is irnunk kell!!Csak ez a délután van rá. Ráadásul nehéz tantárgyakból irunk és olyan jól sem állok. Mindig ugy érzem hogy még most este és reggel 100-szor kell átnéznem. Hogy tudnám jól megjegyezni gyorsan megtanulnide hatékony legyen?? Nagyon SÜrgősen kellene
2016. máj. 8. 16:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Csak hogy azzal van a baj hogy vannak akik feltartanak a levelükkel és mindennek elmondanak!!!

Meg az idő is kevés de nagyon köszönöm a válaszodat vannak még értelmesek is akikkel higgadtan lehet beszélni:)

2016. máj. 8. 17:37
 12/26 anonim ***** válasza:
azokra gondolsz akiknek írtál egy kedves privátot és hazugsággal vádoltad őket, kérdező?
2016. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Milyen igaz POntosan azokra Gondoltam akik gyávák privibe visszaírni
2016. máj. 8. 17:45
 14/26 anonim ***** válasza:
ohh én csak féltelek, hogy nem lesz időd tanulni... leírom én itt is amit gondolok, nem kell gyáván privibe oltogatni és hazugnak nevezni a nálad legalább 10-15 évvel idősebb felnőtteket. Ha olvastad volna az üzenetet, láthattad volna hogy ott is csak azt írtam le, amit már itt is leírtam egyszer... de nem vonlak el a tanulástól, meg kell dolgoznod azért a 6 egyesért amit holnap kapni fogsz, szüleid büszkeségére.
2016. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

1 A mondatot nagybetűvel kezdjük most hol van a kedves únoka húgod???!? :)


Most aztán nagyon betojtam csak azt nem tudod kivel pofázgadsz

2016. máj. 8. 17:54
 16/26 anonim ***** válasza:
Unoka, és pofázgatsz, te nagy nyelvtan náci:-D Ohh és nem érdekel... gondolom valami Lakatosék unokájával, a Tömő utcából, a stílusodból és a tudásszintedből kiindulva..
2016. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ohh hát ez pénz kérdése is hogy mégis kinek van több + a te apád jó volt anno wc puculónak de abból nem tudtatok megélni amit nagyon sajnálok (ja nem mégse) Az anyád pedig hadne mondjam ki és te pont annak a leszármazottja vagy!!! Csak így tovább!!:)
2016. máj. 8. 17:59
 18/26 anonim ***** válasza:
Na te kis nyomorék. Más családjának a szidását be lehet fejezni, mert, lehet meglepődnél ki ül itt, de ne aggódj, mivel jó ismeretségem van a rendőrségen,vagyis pontosabban, az itt ül mellettem, egy egyszerű programmal máris megvan az ip címed, Holnapra a rendes címed is. A szüleid örülni fognak hogy milyen értelmes a kicsi gyerekük:-)
2016. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

jó igazad van befejezhetem de nem én írtam ezt se : Lakatosék unokájával, a Tömő utcából, a stílusodból és a tudásszintedből kiindulva.. És a többit


De én se hagyom magam és nem én kezdtem hanem sima ötleteket vártam de most már mind1

2016. máj. 8. 18:09
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát te nevezted felnőtt emberek szüleit kulimunkásnak és prostituáltnak... de majd a szüleid boldogok lesznek, ha megérkezik a levél.
2016. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!