Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az időm?...

Hogyan osszam be az időm? Segítség!

Figyelt kérdés
Holnap 2 témazárót (történelem, földrajz) és 2 dolgozatot (fizika, biológia) írok. + matekon felel az osztály, mert a mi iskolánkban nyolcadik évvégén van egy vizsga, ami 20 tételből áll és holnap ebből a 20-ból kettőt kérdez, de nem tudjuk melyiket. Ma fél 5-kor jöttem haza (éljen a mindennapos tesi). Szerintetek hogyan osszam be az időm? Hagyjak ki valamit vagy mit tegyek? 4-5 tanuló vagyok. 14/L

2016. máj. 11. 19:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg még ugye a házi. Matekból kompetencia mérés első része.
2016. máj. 11. 19:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet h már későn írok.

De mindenképpen válaszd ki azt amelyik a legfontosabb számodra, nyolcadikosként csak van róla valami halvány elképzelésed. Mondjuk ha matekból évvégi vizsga lesz, akkor a tételeket tanulnám, és megcsinálnám a házit. Töriből atnézed az évszámokhou tartozó eseményeket, fontos személyeket, és már kész is.

Föciből fogalmam sincs mi kellhet. Városok, sivatagok folyók?

Ha négyes ötös tanuló vagy akkor egy doga ketttes szerintem nem a világ, talán meg sem látszik majd az átlagodon.

A tz-re tanulnék

2016. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Így teszek 😊
2016. máj. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!