Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan osztjátok be az időtöke...

Hogyan osztjátok be az időtöket a szóbeli érettségiig?

Figyelt kérdés
Mennyit tanultok naponta?
2016. máj. 15. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre semennyit...
2016. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy szívesen látnám a Te ütemtervedet :)
2016. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a hétvége offos, mert pénteken fejeztem be az írásbeliket. Holnap vagy kedden hozzáfogok, és ugyanúgy folytatom, mint az írásbelik elött; napi 8-10 óra. Persze kisebb szünetekkel.
2016. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már érettségire napi 8-10 órát tanulsz, akkor jobb, ha baromi gyorsan összekapod magad az első vizsgaidőszakodig mert hatalmas bajban leszel..;)
2016. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért mondod ezt?
2016. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert egy-egy vizsga felér két-három érettségivel is, szigorlatokról ne is beszéljünk. Ha már most ennyi tanulásra van szükséged, akkor nem biztos, hogy a napi 24 óra elég lesz a nehezebb vizsgákra. Habár, ha bölcsész leszel vagy vmi hasonlóan "komoly" szakra mész akkor lehet, hogy hasonló tempóban elég lesz napi 15-16 óra, de a normális szakoknál az aki érettségire ennyit készül napi 24ben kell, hogy tolja.
2016. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem 100 tételem van, napi 3-at tanulok, hétvégente 4 is összejöhet.
2016. máj. 15. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, rosszul értelmezted. Nincs baj a tanulással, nem ilyen lassan megy, de ha 1,5 órát tanulnék naponta a többit meg elbuliznám, az sem lenne kielégítő, de javíts ki, ha tévedek.


Nem gondoltam, hogy lényeges lehet, de most leírom, hogy már nem gimnazista vagyok. Egy bölcsész szakot hagytam ott januárban, és kb 3,5-4 hónap alatt készültem 2 emeltre -kb a 0-ról.

2016. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én írásbelire összesen annyit tanultam, hogy azokat a témákat átnéztem, amiket ki nem állhatok/gyengén mennek/fogalmam sincs róla, mi az. Az informatika kivételével minden 80-90%, szóval sokat a szóbeli már húzni nem fog.


Szóbelire az infót már elkezdtem tanulni, mert abból még semmit nem tudok, viszont a többit folyamatosan számon kérték suliban, így azoknak a 90%-a megy.


A törit, magyart akkor kezdem, ha az infó már jól megy.

2016. máj. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!