Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem mentem el, attól még...

Ha nem mentem el, attól még fel vehetnek?

Figyelt kérdés
Debrecenbe jelentkeztem csecsemő és gyermeknevelo szakra és ovonokepzobe. De mivel nem úgy sikerült az érettségim, ahogy kellett volna nem mentem el az alkalmasságira, hiszen a felsőoktatási képzésre nem kell alkalmassági, van esélye, h oda felvesznek? Vagy így oda sem fognak, mert nem mentem el?
2016. jún. 2. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a felvételi tájékoztatóban az volt,hogy szükséges az alkalmassági,akkor nem fognak felvenni.
2016. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra a szakra nem, ahova esélyes, hogy felvesznek. Csak a másik kettőre. Az befolyásolja?
2016. jún. 2. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A felsőoktatási szakképzésre még attól felvehetnek, ha persze eléred a ponthatárt. :)

Én is megjelöltem és ott tényleg nincs alkalmassági.

2016. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy így csak az alapszakot buktad el, de ha úgysem érnéd el a ponthatárt, akkor lényegtelen elmentél-e vagy sem.
2016. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!