Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan sok helyen olvasom,...

Olyan sok helyen olvasom, hogy így 95% lett az érettségi, úgy 97% lett, csak én örülök annak, ha meg lesz a kettes? :D

Figyelt kérdés

Hónap megyek szóbelizni. :D

Eddig az írásbeli:

Matek: 27%

Magyar 38%

Töri 55%

Német 57%



2016. jún. 23. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem te vagy az egyetlen, de feltételezem neked nm az a szándékod, hogy továbbtanulj. Akiknek pedg ez, azoknak sajnos nem elég a te eredményed.
2016. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
sok helyen? hol? én sehol se olvastam. esetleg nem ugyanazok írnak több helyre?
2016. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Semmi értelme annak, hogy tovább tanuljak. Minek kínozzam magam? Hogy 4 évvel később kezdhessek a mekiben?
2016. jún. 23. 23:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Németországban is van munkalehetőség
2016. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
pl itt, meg rengeteg ismerősöm van aki 90+%
2016. jún. 23. 23:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem jó a német meki, ott nincsen wifi.
2016. jún. 23. 23:43
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

"Semmi értelme annak, hogy tovább tanuljak. Minek kínozzam magam? Hogy 4 évvel később kezdhessek a mekiben?"


De ha nem kínzod magad, még lehetőséged se lesz kitörni. Egyébként nekem is van pár ismerősöm akiknek ilyesmi jó érettségije lett, aztán elmentek büfészakra, ráadásul fizetősre XD. Ez valahogy nem fér a fejembe.

2016. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akik nem akarnak továbbtanulni, azok is úgy vannak vele,mint te, csak legyen meg az érettségi, az eredmény nem számít. De aki tovább akar tanulni, annak muszáj minél jobb százalékokra hajtani, mert sok szakon magas a ponthatár, és nem mindenki engedheti meg, hogy fizetősre menjen. Egyébként az én baráti körömben is sokan elértek 90% fölötti eredményt, én csak 1 tárgyból, a többiből 80 fölött.
2016. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember képességétől, szorgalmától és céljától függ. Aki szeretne tovább tanulni, és még inkább szeretné mindezt állami helyen tenni, annak szüksége van a jó érettségire. Na de a jó eredményért tenni is kell, és ehhez nem elég az akarat, tudás is kell hozzá. Nekem 460 pontom lett az érettségin, eleve kellett is a jó eredmény mivel 449 az állami ponthatár, arra a szakra ahová menni szeretnék. Na persze ha valaki nem tervezi a tovább tanulást, és inkább szakmát tanulna, azzal sincsen semmi gond. Ugyanis szükség van a jó szakemberekre. Így ha valaki elhatározza hogy ő pl. asztalos lesz, és habár nem is sikerül jól az érettségije, de becsülettel tanulja a szakmáját, viheti annyira (ha nem többre) mint egy diplomás. De az ha semmilyen elképzelése nincs az embernek, nincs szakmája, nem akar tovább tanulni, egyszóval lesz*rja az egészet, az mit vár. Az joggal gondolhatja azt hogy csak a mekiben kap állást. Az aztán hogy senkit sem érdekel majd annak az embernek a véleménye, már megint más kérdés.
2016. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Tulajdonképpen mi a kérdésed? Mit vársz tőlünk? Győzködjünk, hogy de tanulj tovább, te meg majd megmagyarázod, hogy miért nem? Ehhez nem kell közönség... Igen, van, aki akar valamit, tanul, dolgozik, elér valamit, és vagy te, aki most megmagyarázza, később meg irigykedik majd és anyázza azt, akinek mégse a Meki jutott. Hát jó szórakozást!
2016. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!