Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia és kémia...

Emelt biológia és kémia érettségire készülnék fel önállóan. Tapasztaltak helyretennék a felkészülésre igénybe vett idő mennyiségét? 1 év lenne rá összesen! Ez reális? Tanárok, orvostanhallgatók és hozzáértők érdemleges válaszát sokan várjuk, régóta.

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 17:32
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest mégis sumákban, nap mint nap az én fórumaimat bújod. Tehát hazudni sem tudsz.

A tudás meg az emberség nem e két tárgyra vonatkozik feltétlenül. Megmutatom nektek mire kell válaszolni. Mert úgy látom fórumot tévesztett néhány ember. Az etika könyvet nem ártana forgatni a nyelvtan óra elött.



Emelt biológia és kémia érettségire készülnék fel önállóan. Tapasztaltak helyretennék a felkészülésre igénybe vett idő mennyiségét? 1 év lenne rá összesen! Ez reális? Tanárok, orvostanhallgatók és hozzáértők érdemleges válaszát sokan várjuk, régóta.

2016. júl. 6. 14:39
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen nyelvtan óráról nem beszéltem, úgyhogy nem értem a problémádat, a kérdésre pedig válaszoltam. Igen, meg lehet csinálni, nem te lennél az első, és nem is az utolsó.

Ha érdekel, szívesen megosztom veled, hogy milyen könyvekből tanultam, vagy válaszolok az esetlegesen felmerülő egyéb kérdéseidre.

2016. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ez volt az első válaszom szerintem elég világosan fogalmaztam, bocsi ha nem sikerült elég érthetően fogalmaznom: "Igen simán teljesíthető egy év alatt csak a szorgalmon múlik" Szóval ennyit arról, hogy én csak ide nem illő dolgokról tudtam írni. Csak neked nem tetszik egyik válasz sem hiába írnak már neked rengetegen többedszerre. És egyetértek az előttem szólóval, miszerint mi is megmondtuk, hogy lehetséges, nem te lennél az első rengeteg ilyen ismerősöm van nekem is csak azt nem értem hogy miért nem hiszed el vagy azt akarod, hogy azt mondjuk nem lehet? (bár ez hülyeség simán fel tud készülni akárki aki tanul) És most ha mi mondunk bármit is az neked miben számít? Nyilván van akinek sikerült, de lehet teljesen más képességekkel meg más helyzetben, ezt csak az fogja eldönteni mennyire vagy motivált és tanulsz eleget. Sok sikert :)
2016. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

"Semmilyen nyelvtan óráról nem beszéltem, úgyhogy nem értem a problémádat, a kérdésre pedig válaszoltam"


Azért ez nem így van mutatom is hogy miért.

2016. júl. 13. 08:26
 25/34 A kérdező kommentje:

Csak ezért, ez pedig a nyelvtanórára utal, voltaképpen a másik fórumra:


"Bocsi lehet csak nekem tűnt akkor érthetetlennek a kérdésed =D De ahogy láttam máskor is feltetted már és erre lyukadtak ki gondoltam most itt nem mennék ebbe bele."


Bár kimászhatsz ebből úgy valóban hogy ez nem te voltál, el is hihetem neked, mindegy. De nem is az én tisztem kibogarászni konkrétan ki válaszol kinek. Mert nick név nincsen ami egyértelműen igazolná ezt.Pont ezért jött létre a kérdés újra- és újra mert megoszlanak a vélemények amiből az tűnik ki hogy sokan túlságosan mohók és nem a realitás talaján van. De legyen neked igazad.

2016. júl. 13. 08:30
 26/34 anonim ***** válasza:
Engem aztán ne keverj össze senkivel csak akkor írok ha tényleg úgy érzem hogy segíthetek valakinek és tudod rajtad kívül eddig senkinek nem volt baja a válaszaimmal sőt ők már vagy 10en írtak hogy hogyan értem el 98%okat szóval nem tudom kivel van a baj. De mint látod mások is írták már, hogy nehéz veled, lehet kicsit magadba kéne nézni. Ha már kiírsz egy választ fogadd el a negatív kritikát is, én is így fogok tenni ígérem. Tanultam a hibámból, hogy akinek ennyien írják meg hogy sikerülhet és még mindig azt írogatja, hogy várja A választ, annak mindegy is mit írsz. Egyébként tény, hogy utaltam a kérdés érthetetlenségére, ezt nem is tagadom, de te se tagadhatod, hogy igyekeztem (legalábbis az elején, mikor még értelmesebbnek tűntél) válaszolni a kérdésedre a sok pontosítással együtt is. De mostantól beszélgess itt magaddal és várd a csodaválaszt amitől megnyugszol, de hidd el nem attól fog vagy nem fog sikerülni, hogy itt valaki ezt mondja neked, én pusztán erre akarlak rávezetni már a kezdetektől. Peace, koncentrálj inkább a tanulásra ;)
2016. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

16-os, 20-as és 22-es voltam, a többit nem én írtam. Ha nem hiszed el, az a te bajod, én próbáltam segíteni, de neked nem lehet, úgyhogy részemről ennyi.

És íme a válasz, amit annyira vártál: biztos nem fog sikerülni, mert annyi eszed sincs, mint egy marék molylepkének. Na puszillak :)

2016. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: te egy nő vagy aki ráadásul még tipikus is. Nem vártam tőled mást, minthogy próbáld valahogy legyőzni a rád nehezedett terhet, mert tudtam, úgy sem bírod elviselni a kritikát. Az életben felszedtél problémákat amit eleinte itt próbáltál kiadni csak rossz lóra tettél.A segítséget lehet hogy szívesen fogadtam volna, de attól még a hibát elkövetted az elején.


Kedves utolsó elötti: Ezt a nőt nem tekintem semminek, mert ugyanolyan mint sok másik nő, aki boldogtalan és próbál a kákán csomót keresni. De te férfi létedre elég értetlen vagy. Most próbálod elbagatellizálni és figyelmen kívül hagyni amit írtam a részedre. Velem senki nem kötözködött a másik kérdéssorban ezen a nőn és a társán kívül. Ő is csak egy frusztráltságának köszönhetően, mert azonosított engem azzal a személlyel akivel teljesen más témában egy előző fórumban nyilatkozott,. Pedig ezer ember látta kérdést. te beleugrottál egy hibába és én ezt kifogásoltam. legfőképpen azt hogy másokban kapaszkodtál a saját érveid helyet miközben 1001 hibád van neked is. Nem bírtad elviselni hogy tükörképet raktam eléd. ha hülyeség lett volna amit írok vagy értetlen akkor nem írsz be. Ha már beírsz akkor normálisan. Ezért Azt mondom neked hogy saját magadat fejleszd mielött pitiáner dolgokra hivatkozol másoknál. Lehet hogy helyettesíthettem volna mással is a helyretennék szót de ez nem nyelvtani hiba ahogy az sem ha szándékosan írom nagy betűvel az általam kívánt szót. Át kellene olvasni az etikett könyvet férfi létedre. Hogy tudjál mit tanítani majd a barátnőnek meg a gyerekednek. A kérdés megérdemelte a normális választ, te meg áthoztad a sérelmedet a másik hasonló kérdésből. mellesleg beverted a hisztit előtte meg puncsoltál hogy segítesz. Hát köszönöm szépen ilyen formában nem kell segítség. Mindig arra válaszolj amit kérdeznek. Akkor eltudod kerülni ezeket a problémákat.

2016. júl. 18. 19:21
 29/34 A kérdező kommentje:
te is próbáld elfogadni a negatív kritikát és azt is hogy ennek a kérdésnek még mindig van helye, mert annyira megoszlanak a vélemények, és nincs egy ember se aki igazán kompetens.
2016. júl. 18. 19:22
 30/34 A kérdező kommentje:
A hölgynek még annyit hogy amint látom, neki van a legkevesebb esze, hogy okos ember létére vitatkozni jár fel ide pont ebben a kérdéskörben. De az biztos hogy nálam és a férfi válaszolónál is kevesebb esze van, mert mihelyst "fenékbe billentettem" már egyből kenyérre kenhető volt. Látszik hogy pszichológusra van szüksége aki az ő saját nyelvén kommunikál vele mert ő nem ért másokat. Akkor most kinek mennyi esze van? Neki annyi mint egy döglött verébnek? Vagyis annyi mint akinek halott az agya? Azt a tipikus formációt látom benne, aki azt hallja meg amit akar. De amúgy pórázon rángatható klinikai eset.
2016. júl. 18. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!