Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábor. Valóban nem...

Gólyatábor. Valóban nem érdemes kihagyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 18 éves lány vagyok, a műegyetemre (vbk) vettek fel.


Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert igaz, hogy nagyon társasági ember vagyok, könnyen tudok barátkozni, de nem szeretem a játékokat, versenyeket, bulikat (táncolni).

Kocsmázgatni viszont gyakran el szoktunk járni a barátaimmal, tehát nem vagyok az alkohol és az őrültségek ellen.

Viszont a komfortzónámból nem tervezek kilépni, önmagamat szeretném adni teljesen, nem valaki teljesen nyitottabb egyént.


Az ismerőseim azt mondták, hogy a tavalyi tábor szinte végig versenyről szólt, táncolós bulik voltak este.


Szeretnék menni, mert mégis megismernék sok embert - akiket egyébként is megismerhetnék a koleszból vagy az előadásokról -, de nem tudom, megérné-e így, hogy nincs sok kedvem részt venni a programokon.


Szerintetek érdemes lenne elmenni?


Előre is köszi a válaszokat! :)


2016. júl. 30. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annak idején nem mentem, mert nem szeretem a vetélkedőket és az embereket se úgy általában. Viszont ha téged csa a vetélkedők tartanának vissza, akkor mindenképp menj el. Megismerhetsz sok embert, persze később is lesz rá lehetőséged, de ha már úgy mész az első nap, hogy nem vagy egyedül 500 ember között, az nagy előny.

2016. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Későbbi életed során nagyon sokszor ki kell majd lépned a komfortzónádból, és nem lesz mindig jó oldala a dolognak. Jobb, ha már most elkezdesz hozzászokni.
2016. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként végül kihagytam, de semmilyen határányom nem származott belőle. Az évfolyamunkon rengetegen nem mentek el. :)
2018. dec. 2. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!