Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tárgyfelvétel, neptun, mit...

Tárgyfelvétel, neptun, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok beiratkozva, azonban kiadták az órarendünket. A tantervben benne van, hogy egy szabadon választhatót közelezően felkell venni.

Amit kiadtak órarendet, ott meg 2 szabadon választható van feltüntetve.

Nekem csak az egyik szabadon választható jó, mivel a másik már túl későn van, és bejárós vagyok.

Ilyenkor mit csináljak?

Neptunban csináljak valamit, vagy csak beiratkozás után tudok csinálni valamit?

Most ideges vagyok, de tényleg fontos lenne, mert ha lemaradok akkor szívás. Nem tudok bejárni a busz miatt.


2016. aug. 31. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért nem írták valószínűleg, mert majd később kapsz tájékoztatást róla. Ők sem gondolják, hogy az első évesek nagyon értenek hozzá. Az órarended már megtudod nézni, ha érdekel, elküldöm privátba.

Most csak felső éveseknek lesz tantárgy felvétel, nekünk (első évesek) 12-16 között lesz, de majd jön e-mail.:)

2016. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!