Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskola váltás 10. -be?

Iskola váltás 10. -be?

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába jártok (logisztikát tanulok), de nem szeretem a szakmai tárgyakat és nem akarok logisztikával foglalkozni. A kedvenc tantárgyam az angol középfokon beszélem, de sajnos a suliba a fő nyelvünk a német, a jövőbe szeretnék kint élni Amerikába vagy Kanadába. A mostani osztálytársaimmal se vagyok jobba, de félek hogy ha átmennék ott se lenne barátom. Szerintetek érdemes 10-be sulit váltani gimibe mennék angolos osztályba? A beilleszkedéstől nagyon félek.

17/l bp



2016. szept. 1. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha váltanék lehetőségem lenne egy Londoni kirándulásra is ami a mostani sulimba nincs. :( persze nem ez a döntő érv
2016. szept. 1. 15:06
 2/7 anonim válasza:
Ha nem szereted ezt a sulit, és nem érzed úgy hogy elpazaroltal egy évet,akkor megpróbálhatod a másik suliban. Azon az egy éven kívül nem veszíthetsz semmit. Nem tudhatod h ott milyen osztalytarsaid lesznek. De ha tényleg nem akarod azt csinálni amit most tanulsz akkor felesleges. Amúgy hány éves a suli ahova most jársz ? És kapsz e érettségit? Mit szólnak hozzá a szüleid? Felvesznek e egyáltalán a masik suliba? Először ezekre válaszolj és mérlegelj.
2016. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 éves leszek és lány. Amúgy gyógyszerész szeretnék lenni.
2016. szept. 4. 22:06
 4/7 A kérdező kommentje:
És kapok éretségit.
2016. szept. 4. 22:07
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha váltanék újra kézdeném 9-be vagy folytatom a 10-et?
2016. szept. 4. 22:09
 6/7 anonim válasza:
100%
Értem. Hát a sulitól függ. Lehet h kell lulonbozetit tenni hogy folytathasd de az is lehet h újra kell kezdened.
2016. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na végül is hogy döntöttél?
2016. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!