Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiderult hogy logtam az...

Kiderult hogy logtam az iskolabol mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratomnal aludtam beallitottam az ebresztot de elromlott a telefonom es nem ebresztett reggel igy nem mentem be. Anyukamnak nem mertem elmondani. Masnap viszont tenyleg beteg lettem belazasodtam elmentem orvoshoz. Anyukamat felhivtak az iskolabol hogy nem voltam bent 2napja aki azota hivogat de nem merem felvenni nagyon nagyot csalodott bennem szerintem. Nem szoktam ilyet csinalni. Rettento buntudatom van nem merek hazamenni es beszelni se vele. Mit tegyek? :(

2016. szept. 9. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Vedd fel a telefont és mondd meg neki, hogy beteg vagy, orvosnál is voltál.
2016. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

1 nap lógás nem a világvége.

mondd neki, hogy beteg vagy és kész

2016. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De anyukam nagyon komolyan veszi az iskolat. Es tudom hogy igaza van nagyon buntudatom van. Ha beszelek vele es megmondom neki tobbet at sem johetek a baratomhoz pedig nem miatta volt:( koszi a valaszokat
2016. szept. 9. 13:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem erdekli ha beteg vagyok attol meg szoktam menni. Tegnap is mondtam neki hogy lazas vagyok aztmondta menjek be es suli utan pihenek. De tancmuveszeti iskolaba jarok nem birtam volna lazasan 7orat tancolni erositeni futni es tudtam hogy nem engedne meg ezert nem mondtam neki :(
2016. szept. 9. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baj ez a legjobb családban is megesik. Van orvosi igazolásod, így nem kell menned iskolába amíg tart. Menjél haza az első 30 perc a rossz, azt utána normalizálódhat a helyzet. Beszéld meg vele, mond el az érzéseidet.
2016. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a megnyugtato valaszokat! Beszeltem anyukammal megigertem neki hogy ez soha tobbet nem fordul elo!
2016. szept. 9. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!