Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden nap keszuljek az emelt...

Minden nap keszuljek az emelt matek erettsegire, ami ket ev mulva lesz?

Figyelt kérdés
Emelt matek faktra jarok, es egy heten egy olyan nap van, amikor nincs. Ilyenkor ugyanugy oldjak meg feladatokat, vagy hasznaljam pihenesre? Esetleg keszuljek a jovoheti dogakra? Valoszinuleg hulye kerdes, de sok tanulasi tapasztalatom sajnos nincs, mivel idaig kb semmit nem tanultam

#fakultáció #Emelt matenatika
2016. szept. 13. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy 1 hónap alatt bőven fel lehet készülni rá, hogy ha megfelelő előképzettséged van. Pihenj amikor nincs semmi, mert az is szükséges, a matek mellett pedig készülj a többi tárgyakra is, mert csak egy tárggyal nem fognak felvenni.
2016. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyjából két hónappal előtte kezdtem el intenzívebben foglalkozni vele, az utolsó 4 hétben már minden nap megoldottam a régebbi érettségi feladatsorokból egyet, és így sikerült 80%-ot összehoznom. Nyilván lehetett volna jobb is, de szerintem nem a felkészültségemen, hanem inkább az aznapi közérzetemen múlt a dolog. Szerintem ennél többet nem tudtam volna készülni, így nyugodt volt a lelkiismeretem. Neked kell eldöntened, hogy mennyi az elég, de ilyen sok idővel előtte úgy gondolom még fölösleges stresszelned ezen.
2016. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!