Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegem van az iskolából...

Elegem van az iskolából aludni sem tudok. Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
Jelenleg gyógyszerésznek tanulok,tavaly kezdtem fél év utána passziváltam( mert telibe le...tam az egészet,vizsgázni se mentem el stb.). Idén ismét belevágtam,de úgy érzem semmi de semmi kedvem ehhez nem akarom ezt csinálni,inkább tanulnék orvosnak az eredeti tervem szerint,vagy elmennék valami gazdasági szakra vagy akármire,mint ez. Feladom,nem bírom már ezt a rohadt stresszt a tovább tanulással kapcsolatban..mi lenne jó,mi nem jó mi hozzám való mit csináljak. Azt se tudom már hogy kell tanulni,utálok minden iskolát. Nem mondanám,hogy nem érdekel de valahogy most semmi de semmi ambíciót/kedvet nem érzek ehhez a szakhoz. Tanulni mindenképp szeretnék. Dolgozok is mellette,lehet elfáradtam vagy nem tudom de nagyon nagyon utálom jelenleg ezt az egész életmódot.21/L
2016. okt. 3. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Azt hiszed, hogy az orvosi könnyebb? Tanulni? De mit? Most írtad, hogy már azt sem tudod hogy kell tanulni, utász minden iskolát. Akkor hogy is van ez? Nem kell mindenáron egyetmre járni, az olyanoknak, mint aztán főleg.
2016. okt. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
*egyetemre járni, az olyanoknak, mint te aztán főleg nem.
2016. okt. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 2 évvel és 2 szakváltással valamint 6 elpazarolt támogatott félévvel később se sokkal jobb a helyzet, viszont van egy bizonyos tervem addig meg muszáj ezt csinálni és szerencsére az első félév nem is olyan vészes eddig.
2016. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor minek kezdtél bele? Csak elveszed valaki elől a helyet... Semmi értelme. Menj inkább dolgozni! Közben rájöhetsz, hogy mit tanulnál szívesen, ha egyáltalán lesz később kedved újra tanulni.


Egyébként diszesség nem merült fel nálad soha? Mert egyetemista létedre elég random módon használod a szóközöket, vesszőket, stb. Lehet, hogy az is nehezíti a tanulást, nem? Ha bármikor felmerült, esetleg érdemes lenne a végére járni.


Ha már most ennyire utálod, pedig még csak pár hét telt el az első félévből, szerintem nincs értelme erőltetni, csak rámegy az egészséged...

2016. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!