Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenhol azt hallom hogy...

Mindenhol azt hallom hogy anglisztikával mennyire nem lehet elhelyezkedni. Van itt olyan köztetek aki mégis el tudott?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki anglisztikára jár vagy járt, más véleménye most nem igazán érdekel.

2016. nov. 8. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most is anglisztikára járok, engem is érdekelnek a válaszok.
2016. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Oda jártam, de egyelőre csak abszolvált vagyok (a diplomát a munka és az ebből fakadó időhiány miatt csak most fogom megszerezni). Adminisztratív állásban vagyok, ahol felsőfokú nyelvtudás kell, de felsőfokú végzettség nem. Emellett már lassan 3. éve szabadúszó fordító vagyok, ebből is adózok, és már van egy állandó ügyfélköröm, egy ügyvédi iroda és egy könyvkiadó. Ha anyagilag kicsit megerősödöm és a diploma is meglesz, tervezek egy fordítói szakirányú továbbképzést.
2016. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!