Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Erdélyben lakom, viszont lehetőségem adódott arra, hogy tizediktől kezdve Debrecenben folytassam a tanulmányaimat.

Először kinézte nekem testvérem a Csokonait,viszont egy-két dolog miatt nagyon elhúztam a szám, plusz valahol azt is olvastam rossz tanárok vannak (?)

Mivel egy Debreceni ismerősöm sincs azt szeretném kérdezni TI melyik gimnáziumokat ajánlanátok és miért(humán szakon vagyok jelenleg is, szóval ott is ilyen szakban gondolkozok)?

Emellett kinéztem még az Ady Endrét is, drámaszakon kívül milyen szakok vannak még?

Illetve koli szempontból mit ajánlanátok? Érdekelne, hogy milyen a társaság stb.

Utánaolvastam és elméletileg a Gulyás a legkiemelkedőbb?!



2016. nov. 20. 19:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És a társaságról mi volt a véleményed?
2016. dec. 17. 22:39
 12/13 tatagami ***** válasza:
Jó volt az osztályközösség, nem piszkáltuk annyira egymást. Mindenkinek megvolt egy szűkebb kör akivel jóban volt, de ettől függetlenül összetartó osztály volt. Kaptunk többször cserediákot, jöttek át hozzánk más osztályból, suliból mindenki normálisan be tudott illeszkedni, nem piszkáltak senkit emiatt. Ráadásul a tanárok is úgy álltak hozzá, ha kellett valami akkor segítettek, igyekeztek összekovácsolni az osztályt.
2016. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Ha valaki még tudna véleményt mondani nagyon megköszönném.

2016. dec. 26. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!