Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén földrajzból érettségizők!...

Idén földrajzból érettségizők! Szerintetek mi lesz a topográfiában?

Figyelt kérdés
ugye a 20 perces rész vaktérkép..Én ettől tartok a legjobban, felismerni a tájat...persze ha közelről mutatják..:S annyi névanyag van :(
2010. máj. 2. 15:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Ja és nekünk fakton egy számítást se magyaráztot el a tanár!!

Azt mondta forduljunk a matek tanárhoz :S

ez lehetséges h ő nem tudja ezeket?

Nem gyakoroltunk egy ilyet sem!

2010. máj. 2. 15:50
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, viszont a topó nem nehéz, egyedül ami neccesebb az a Mo. vaktérkép, mert ott elég sokat kell tudni. Mi az, hogy nem magyarázta el a számítást? PEdig nagy valószínűséggel lesz benne, de lehet egy könnyű kamatszámítással megusszátok.
2010. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a vaktérképtől és a számítási feladattól tartok :)

A vaktérképi rész megy, sokat gyakoroltam, de azért félek tőle. A számítást viszont én sem nagyon tudom. Még addig keresni akarok vkit aki tud benne segíteni. Hova valósi vagy?

18/L

2010. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Arra hivatkozott h azt a matek tanártól kell megtanulnunk...de neki mi köze a föcihez?Még ezen a héten(szerdán min.) mondom neki h jó lenne ha elmagyarázná h milyenekre számíthatunk( 2 próbsérettségit csináltunk meg)

Ja és egész évben a fkt arról szólt h munka f.töltés eszetlenül, megoldókulcs volt hozzá, gondolhatjátok milyen volt az a 2 óra...

És utolsó héten akar akár mindennap faktot..röhej

2010. máj. 2. 15:59
 5/28 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Én előrehozom, de őszinténszólva nem nagyon tanultam rá, most tanulok hétfő kedd meg további napokon délután, és érettségi napjának hetén itthon maradok és belehúzok..Nem hibáztatom mindenben a tanárt, de sose mondta h mit nézzünk át adott órára, csak töltöttük összevissza a mfet:(

Amúgy szolnok megyei vagyok.

2010. máj. 2. 16:01
 6/28 anonim ***** válasza:
Topónál mindenképpen nézd át ami a követelményrendszerben van, mert lehet összekevernél dolgokat.
2010. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Hello!!!


Én is előrehozott föci érettségit szándékozom tenni....

Egy nagy problémám viszont van:S:S

Nem tudtam földrajz faktra járni, ugyanis egybe esett a matek faktommal...

Valaki tudna segíteni abban, hogy az írásbelire milyen témakörök szerint tudnék felkészülni? Milyen számítási feladatokra lehet számítani és topográfiából vannak behatárolt dolgok amiket tudni kéne?

Kérlek segítsetek!!!

Előre is nagyon köszi a válaszotokat...

2010. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nyugi mi csak mf-et töltöttünk összevissza...mondjuk elég jó feladatok vannak benne..

nézd át az előző évek érettségijét, olyan számítások lehetnek benne, de azokat annyira én sem tudom :S

esetleg százalék számítás..

nekünk azt mondta a tanár h matek tanártól kérjünk segítséget -.-

a topográfiát nem adta oda a tanárod?

De neten is biztos fent van, keress rá google-ban, elég sok követelmény van sajnos :S

2010. máj. 3. 16:15
 9/28 anonim válasza:

Nem, sajna nem adta oda:S:S

De a 9.-es könyvemben találtam egy 4 oldalas lapot (topográfia), amit még akkor adott ki a tanár és abból írtunk dogát.... Nem tudom, hogy az most mennyire felel meg a követelménynek. Esetleg, ha neked megvan és betudnád scannelni, és elküldeni a mail címemre, az nagyon jó lenne....

2010. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom :( de rákeresek neten
2010. máj. 3. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!