Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén földrajzból érettségizők!...

Idén földrajzból érettségizők! Szerintetek mi lesz a topográfiában?

Figyelt kérdés
ugye a 20 perces rész vaktérkép..Én ettől tartok a legjobban, felismerni a tájat...persze ha közelről mutatják..:S annyi névanyag van :(
2010. máj. 2. 15:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van, nekünk is ugyanez!

2010. máj. 3. 17:17
 12/28 anonim válasza:
TEgyük fel, ha most nem mennék el az előrehozott föcimre, akkor nem lenne semmi? Jövőre ugyanígy megpróbálhatnám élesbe? Semmi következményt nem vonna magaután, gondolok itt arra, hogy csak emelten próbálhatnám meg? Vagy ha megírom az írásbelit és nem megyek szóbelizni, 12.ben megpróbálhatom előről középszinten?
2010. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az iskolától függ h mit szólna hozzá...nem hiszem h jegyet kaphatnál a semmire és bukásnak számítanai, de tényleg nem tudom:/


Nem tanultál és nem akarsz elmenni?

Nyugi én is most kezdek hozzá:D de brátom is kb ilyenkor 3 éve és mondta h nem kell parázni..

bár jó lenne legalbáb egy 4es, de úgyse számít bele nekem

2010. máj. 3. 18:34
 14/28 anonim válasza:
Igazából ma gondoltam, hogy hozzá kéne kezdeni. Nézegettem a dolgokat.... aztán mondom kitöltök egy tavalyi feladatsort.... Így kb vaktérképhez hozzá sem tudtam nyúlni és a másik részéből is kb 10pontom, ha lett(nagyvonalúan).... szóval most nagyon csalódott vagyok és beparáztam, hogy most mit csináljak..... nem akarom elcseszni:S:S
2010. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

ne aggódj én sem vagyok más cipőben :( faktra bejártam, de sose mondta a tanár h mit tanuljunk én meg csak halogattam..

feladatokat is mki kileste a megoldókulcsból, meg olyan válaszokat feltett amire egyből kellett volna tudni a választ, holott honnan tudtunk volna pl novemberben is mindent?Mert összevissza kérdezet...(a mf feladatokra gondolok)

2010. máj. 3. 19:42
 16/28 anonim válasza:

Nálunk se munkafüzet, se megoldókulcs. Utoljára földrajzkönyv tavaly volt a kezemben. Ráadásul amit "megtanulok" emlékszem rá max pár hónapig aztán elfelejtem:D

Szóval most nagy gáz van....


Amúgy te hová jársz suliba?


Az nem lenne rossz, ha megírnám az írásbelit, és ha úgy érezném, hogy jó akkor megyek szóbelizni, ha meg nem, akkor meg majd jövőre előről.... Csak nem tudom, hogy ezt lehet e....

2010. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ha írásbelire elmész, akkor már szóbelire is menj el mert akkor már tényleg bukta, megismételni meg nem leet, ha javítani szeretnél.

De am nem naon nézik sztem sehol, mert 2 tárgyat néznek, duplázós rendszer.

Szolnok megyei suliba járok:) szakközepes vagyok

2010. máj. 3. 20:18
 18/28 anonim válasza:

Még megpróbálok tanulni, hátha nincs késő.... Majd ha még kérdésem lesz, akkor írok ide:):)

Addig is sok sikert neked:):)

2010. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Neked is:)
2010. máj. 3. 21:00
 20/28 anonim válasza:

Hello!!!


Megint itt vagyok. Most egy olyan kérdésem lenne, hogy írásbelire milyen fogalmakat kellene tudni? Előre is köszi!!!

2010. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!