Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén földrajzból érettségizők!...

Idén földrajzból érettségizők! Szerintetek mi lesz a topográfiában?

Figyelt kérdés
ugye a 20 perces rész vaktérkép..Én ettől tartok a legjobban, felismerni a tájat...persze ha közelről mutatják..:S annyi névanyag van :(
2010. máj. 2. 15:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Bármit kérdezhet, az összeset tudni kell
2010. máj. 7. 07:20
 22/28 anonim válasza:

Nem ide tartozik, de valaki segítene lefordítani angolra?

Sok ember küzd félelmekkel(fears) és fóbiákkal(phobias). A félelem és a fóbia közti különbség a következő: Fóbia: -tartós,erős, -befolyásol a munkában és az életben. FÉLELEM:-kis ideig tart, -mindig racionális/valós.

A fóbia egy betegség;amit orvos által kezelni kell. Amitől fóbiáid lehetnek: -zárt helyek, -repülés, -fogorvos,- pók

Fontos, hogy a pánikbeteg pánikrohamot kap. Aki fél az a szituációtól fél. A fóbia kezelése egyszerű:äszemélyt fokozatosan teszik ki a félt helyzetnek.

2010. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Jah még azt akartam kérdezni, hogy a topográfiát és az írásbeli feladatokat külön számolják? És igaz, hogy 9 ponttól kettes?
2010. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

egybe számolják, első 20 perc az 25 pont a többi meg 75 pont és így lesz 100:)

mindkettőnél meg kell lennie a 10%-nak, azaz az elsőnél 2,5 xD

nem tudom hánytól van kettes am, már nem emlékszem, de amint látod egybe kell számolni, sztem olyan 20-30 pont fele de nemtom

2010. máj. 12. 15:02
 25/28 anonim válasza:

Köszi a segítséget:):)

Sok sikert holnapra mindenkinek!!!):)

2010. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Na milyen lett a földrajzotok?

Amúgy csak az írásbelin hány százalék/pont a részarány?

2010. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

topográfiám olyan szar lett h kb 3 pont vagy még annyi se!!!!Spanyolt először fel se ismertem csak mikor már be kellett adni, mo-nál összekevertem mindet szintúgy amerikánál...tehát buktam eleve 25 pontot :((((

a 2. rész nem volt nehéz sztem, viszont az utsó feladatnál én mondatokat írtam ki inkbáb és nem egyszavas válaszokat.

a fogalmakat tudtam.

akkor sztem az éghajlatos is egész jó lett, kynás is

a folyóknál csak a delta lett jó xD

első feladat marha könnyű volt:D:D:D -> atlaszból kinézni

a vulkános se volt annyira nehéz és a korfás sem, de a számolást nem csináltam meg, a kéepslapküldősnél kettőt rontottam, lehúztam Paksot és Baját írtam a halászlé miatt:(

Makó helyett Szeged..:/ 3 meglesz sztem

Neked?

20-2 , 40-3 60-4 80-5ös

2010. máj. 14. 17:31
 28/28 anonim válasza:

Nekem pont fordítva, amit te nem tudtál/nem lett jó, az nekem jó lett:D:D A vaktérkép nekem is elég szar lett max 5-6 pont. Remélem, hogy azért jó lett...


De hogy van akkor a részpontozás?

2010. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!