Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fog kinézni a vizsgaidő...

Hogyan fog kinézni a vizsgaidőszakotok, mennyi vizsgátok lesz, és először inkább a könnyebb, vagy nehezebb vizsgákat akarjátok letudni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

9 tárgyam volt. 3 tárgyból zh-k alapján kaptam megajánlottat.

Általában egy vizsgát szoktam megcsinálni decemberben (most ez kettő lesz, mert így volt logikus).

Január elejére szoktam berakni a számomra legnehezebbeket, mert az ünnepek alatt tudok rájuk tanulni, és még nem vagyok fáradt. A végére könnyebb vizsgákat szoktam tenni.

Soha nem veszek fel vizsgát két egymás utáni napra (ugyanarra a napra meg pláne nem), és persze az utolsó vizsgaidőpontokat is szabadon hagyom.

2016. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Összesen 5 vizsgám lesz, 2 decemberben és 3 januárban. Sajnos a decemberieket két egymás utáni napra kellett rakni, mert csak így hirdettek időpontot, ha januárban veszem fel őket, akkor is ugyanígy van csak időpont, és mivel közepesen nehezek, inkább le akarom tudni elsőként őket. Januárban elsőként raktam be a legnehezebbet, mert akkor még viszonylag friss vagyok és kipihenem magam az ünnepek alatt, és idő is van tanulni rá.:D

Mindenből igyekeztem az első alkalmakra jelentkezni, és a vizsgaidőszak utolsó 1-2 hete is szabad maradt, ha minden igaz.:)

2016. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!