Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy hülyeséget...

Szerintetek nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Nos, arról lenne szó hogy idén felételizem és valószínű hogy duplázni fogok.


Van már egy előrehozott angol középszintű 92%-os érettségim. Emellett van egy angol középfokú nyelvvizsgám is. Hogy kijöjjenek a pontok jelentkeztem történelem emelt szintű érettségire. Mindig ötös voltam belőle.


Közben azonban rájöttem hogy a történelem eléggé szubjektív tantárgy, tehát a javítótanár ott húz le ahol akar. Így hát nekiálltam keményen matekozni és most reális hogy meglesz 90-95% matek középszinten és így is megvannak a pontjaim. Viszont így a törit gyakorlatilag teljesen mellőztem, szóval most mondhatni tanulás nélkül megyek emelt szintre, ami miatt halálfélelmem van hogy meghúznak.


Tudom hogy kellett volna rá tanulni de ezt már elszúrtam. Szerintetek jól döntöttem hogy inkább a matekra álltam rá?


Köszönöm a válaszokat:)


2010. máj. 3. 17:28
 1/7 A kérdező kommentje:
jav: felvételizem,
2010. máj. 3. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
is-is. töri emelt nem nehéz, szóval ne szarj be:)
2010. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy merre mész, De matematika több helyre kell, mint történelem, úgyhogy jó döntés.
2010. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közgázra megyek tovább:)
2010. máj. 3. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
jó döntés,de a töri emelt eléggé húzós..én láttam a tavalyit,keresztbe álltak a szemeim:D soksikert!
2010. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Töri emelten simán össze lehet hozni azért egy kettest alapműveltséggel, kis készüléssel, atlasszal, forrásokkal.
2010. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj a törritől, télleg ne.Én is emelt szntem érettségiztem 5 ösre belöle.Annyit tanultam rá hogy a füzetet a nap a strandon teljesen kiszívta!xd
2010. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!