Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem után könnyebb...

Orvosi egyetem után könnyebb lehet a pszichológia Bsc?

Figyelt kérdés

Mindig is az volt az álmom, hogy orvos legyek és sebészként, pszichiáterként, vagy háziorvosként dolgozzak egyszer, azonban nagyon meggyűlnek a bajaim sajnos az egyetemen, főleg az orvosi élettannal és az anatómia szigorlattal. Nagyon szorgalmasan tanulok, de úgy érzem kezd rámenni lassan az egészségem is, ha nem vigyázok, ezért mostanában megfordult a fejemben, hogy lehet, nem ártana, ha egy 'B' tervben gondolkodnék, de a Bsc szakok közül a pszichológia érdekelne jobban, azonban attól félek, hogy nagy nehézségeim adódna ezzel a szakkal is és nem tudnám befejezni... Könnyebben menne az általános orvosi szak után szerintetek? Az az igazság, hogy tanácstalan és reményvesztett vagyok már teljesen. Ti mit gondoltok?

Elnézést kérek, ha zavarosan, vagy pongyolán fogalmaztam volna, de ezt is stressz hozta ki belőlem.

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!



2017. jan. 21. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves sorstárs! Én 3x voltam másodéves és most másodjára vagyok harmadéves. Mondhatnám, miért, de a bizonyítványt nem érdemes magyarázni. Azt hiszem, hogy tudom, milyen érzések járnak a fejedben. Én is (mint minden csúszó orvosis ismerősöm) a pszichológián gondolkodtam, és nagyon örülök, hogy nem váltottam. Néhány embenek, úgy tűnik nekünk is, nagyon nehezen megy az állandó stresszes tanulás. Csak úgy sikerülhet, ha 100%ig odateszed magad és egy kidolgozott, jó stratégiát pontosan végigkövetsz. Ha gondolod, írj privában, maradj anonim, ha szeretnéd, én nagyon szívesen megpróbálnék segíteni neked.
2017. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
20%
Sokkal könnyebb mint az orvosi.
2017. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
49%
Melyik orvosi karra jársz?
2017. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A DOTE-én tanulok.
2017. jan. 30. 06:37
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék érdeklődni, hogy végül hogy vagy? Mi lett veled ?:)
2017. jún. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!