Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti otthagynátok az egyetemet...

Ti otthagynátok az egyetemet csak azért, mert nehéz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de több ismerősöm ott hagyta
2015. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En tanulni mentem az egyetemre, ezert nem lepodtem meg amikor tanulni kellett.
2015. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is tanulni jöttem csak kur,va nehéz, van olyan tárgy amit már harmadszorra vettem fel és még mindig nem értem, pedig hétköznap minden este tanulok, hétköznap meg egész nap:(
2015. szept. 27. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh ertem. Akkor valtoztass a tanulasi modszereden, kerj segitseget, magantanar esetleg - aztan ha igy sem jo hagyd ott. Masik egyetem, konnyebb szak is lehet megoldas, de egyetem nelkul is lehet teljes eletet elni.
2015. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pihenj egy napot hidd el könnyebben fog menni. Ez olyan,mint a gyúrás/sport stb. akkor látszik igazán az eredmény amikor abbahagyod picit. Regenerálódik az agyad,összeállnak a kapcsolatok az idegsejtek között és lám jobban érted majd,mint aki kitalálta. Aludd ki magad rendesen,foglalkozz mással,találkozz a barátaiddal. Elsőre úgy tűnhet ez csak időpazarlás,de nem az. PErsze ne kocsmatúrára menj,hanem váltakozzon a napodban az aktív és passzív pihenés. Pl. délelőtt alszol sokáig,tv-zel,gépezel,eszel valami finomat. Aztán este találkozol a barátaiddal vagy amit akarsz. Aztán belehúzol a dolgokba rendesen. Sok sikert kívánok! :)
2015. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A Tengerész ***** válasza:
Nekem is voltak problémáim, de nem hagytam ott, átküzdöttem magam azon a tantárgyon ( a matek volt, a villamosmérnökin valamilyen okból mérnök helyett agyafúrt matematikusokat akartak képezni abban az emlékeim szerint talán három félévben) és aztán könnyebb lett és NAGYON megérte, életem legjobb döntése volt.
2015. okt. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!