Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy írhatnék 90% felett...

Hogy írhatnék 90% felett emelt biosz és kémia érettségit?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni és nagyon szeretnék 90-95%-os érettségit mindkét tantárgyból. Ti hogy tanultatok az érettségire? Vagy egyetemen hogy tanultok, hogy tökéletesen tudjatok mindent és alkalmazni is tudjátok?

Gimiben kitűnő voltam, de mindig is küszködtem a tanulással. Valahogy még mindig nem éreztem rá, hogyan is kell tanulni. Nagyon szeretem mindkét tantárgyat, tehát nem arról van szó, hogy nincs semmiféle érdeklődés a tárgy iránt, hanem egyszerűen nem megy a fejembe "semmi" olyan könnyen. Tudnátok ötleteket, hogyan tanuljak?



2017. febr. 10. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindent a követelmények szerint, lehetőség szerint annyi korábbi feladatlapot gyakorolj végig, amennyit csak tudsz, ügyelj rá, hogy minden egyes témakörben elmélyedj, tölts ki annyi villányis munkafüzetet, ami a kezedbe kerül. Ez minden, amit megtehetsz, és ha szerencséd van, meglehet a 90.
2017. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!