Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek nevezzü azt a jelenséget...

Minek nevezzü azt a jelenséget amikor egy önálóan ötösre meg írt dolgozatunkra rá mondja valaki hogy puskázva könnyű magdtól mutasd meg mit tudsz? Milyen méltósággal kapcsolatos dolog ez? Miképp lehet más szavakkal le írni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es! beteg vagy? tudunk segíteni? idejársz bántani az embereket? miért? más segíteni jár ide...
2017. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Szerencsére olyanok beszélnek rágalmazásról, akik idézni se tudják ezt a btkban, de még csak gugliba se tudják beütni. Gondolom te a jogi karon is puskáztál."


Ez a minta?

2017. ápr. 8. 17:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, nem tudtam, hogy circlejerking megy itt, akkor megyek is. Csókolom.
2017. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sajnállak, 10-es, látszik hogy rohadt szarul érzed maga a bőrödben, egész nap/életedben itt utálatoskodsz. Jobbulást! menj kirándulni!
2017. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Ja, bocsánat, nem tudtam, hogy circlejerking megy itt, akkor megyek is. Csókolom"



Csak nyugodtan fólytasd mert úgy értem jó minta pont ezeket elemezzük.

2017. ápr. 8. 17:42
 16/16 A kérdező kommentje:
szóval mi is törtni velün amikor ilyesmit tesznek?
2017. ápr. 8. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!