Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg melyik a legkulturált...

Jelenleg melyik a legkulturáltabb szegedi (egyetemi) kollégium?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy a szobáknak külön mellékhelyisége, fürdőszobája van, mindenek előtt, de arra is kíváncsi lennék melyik mennyire nyugis és hol van a legkevesebb fő egy szobába.

Valamint ha tudtok, árat is írhatnátok, légyszíves! :)


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. máj. 23. 12:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm az infót! :) Még egy kérdés: a MÁV-nál még mindig megvan az a kedvezmény, hogy az egyetem és a lakóhely között csak a jegy 10%-át kell fizetned?
2017. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerencsére ezt még nem törölték el. Sok sikert nektek szerdára, gondolok majd rátok! :)
2017. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
ha van még aki figyeli, én erről a MÁVos dologról most hallok először. Már két hónapja csak azért éjszakai műszakozok, hogy legyen pénzem hazautazni néha, komolyan van olyan lehetőség hogy csak a hazaút 10%-át kell kifizetni? valaki tud erről részletesebb felvilágosítást adni?
2017. aug. 2. 01:30
 24/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs (már?) ilyen lehetőség. Az van helyette, hogy veszel egy diákbérletet az egyetem és az otthoni címed között havi fix árért (180 km-re 13000 Ft körül van, 210 km esetén 15000 körül) és azzal annyiszor utazol ahányszor akarsz. Igazából ez csak akkor éri meg, ha minden hétvégén hazamész.
2017. aug. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez a bérletes dolog 90%-nak felel meg. A jegy árábol sohasem volt 90%-os engedmény, csak 50% mint minden más helyen, elég érdekes lenne, ha 3000Ft helyett csak 300Ft-ot kellene fizetniük az embereknek azért, mert ök diákok.:D Kb csödbe menne a máv.. Ez a lehetöség csak a fogyatékossággal rendelkezök, és a vak embert kisérök számára biztositott.
2017. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!