Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Régebben érettségizett emelt...

Régebben érettségizett emelt magyarosok! Pontosan hogyan zajlik a magyar emelt érettségi szóbeli része?

Figyelt kérdés
Én idáig azt hittem, hogy csak nyelvtanból van feladat, amit meg kell oldanunk, de letöltöttem valahonnan egy régebbi magyar emelt szóbelit, és azon irodalomból is volt feladat! Ez tényleg így van szóbelin? eddig bíztam a magyar emelt szóbelimben, de most megijedtem!
2010. máj. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem emelteztem magyarból, de én is úgy tudom, hogy kell irodalmi rész is...

OM honlapján megtalálod a tételeket...

2010. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvannak a tételek! Nem az a kérdésem, hogy van-e irodalmi rész, hanem hogy az irodalmi részhez van-e feladat? Talán nem érthető a kérdésem?
2010. máj. 17. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
konkrétan olyan feladat nincs, mint a nyelvtannál, de meg van adva, hogy azon a tételen belül pontosan miről kell beszélned, mire kell koncentrálnod.
2010. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már tisztázódott előttem a dolog :)
2010. máj. 17. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ne haragudj, számomra nem volt teljesen világos a kérdés:) Azt hittem úgy értetted, hogy csak nyelvtani része van-e a feleletnek:)
2010. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, semmi baj! Sok a kretén kérdés, de én azért nem gyarapítom a hülyéket :) Mindenesetre köszönöm mindkét választ!
2010. máj. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!