Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem van már elegem az...

Meechy Darko kérdése:

Csak nekem van már elegem az iskolából?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van az egészből , most vagyok 9.-es egy szakközépbe vagyi most már szakgimnáziumba 3-4es tanuló vagyok ezzel nincs gáz , de annyi szart irtunk mostanság , hogy megőrülök most héten két doga előtte is jővő héten is, sőt elvileg még utolsó héten is írunk egyet, az utolsó hetekben minek így megkínozni az embert?!, mikor már semmihez nincs kedve, undorító ez az egész tavaly már kb májusban se csinaltunk semmt nem hogy júniusban

16/f



2017. máj. 31. 23:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
40%

10.-es vagyok szakközépben, és nem hogy most, kezdettől elegem van belőle. Lettem már rosszul órán, mert nagy volt a nyomás és mindenből most hajtanak...

16/l

2017. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Blondie.W válasza:
59%
Lehet. Én nagyon szeretek iskolába járni. 4-es, 5-ös tanuló vagyok.
2017. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Anyám, nehogymár a középiskola megviseljen. Egyetemen, még egy büfészakon is 100X-or ennyit fogtok venni. Arról nem is beszélve, hogy a későbbiekben a szakmátokért és azon belül még mennyi nyomás lesz rajtatok és mennyi vizsgátok lesz. Ha már 9-10-ben ilyen gyengék vagytok akkor mit vártok? Lassan kedzem elhinni azt, mait néhányan mondanak, hogy a mai kamaszok totál életképtelenek.
2017. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én már 18 éve tanulok folyamatosan, pont dupla ideje, mint te. Na én már unom, de 16 évesen még nem untam
2017. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Igazából mindenki dühöng tizenhat évesen, aztán utólag mindenki letagadja. Úgyis mindenki azt tartja a legrosszabbnak, amit éppen csinálnia kell, aztán utólag rangsorolja, hogy mennyire volt nehéz. Utólag én se érzem nehéznek, de semmi kedvem nem lenne újracsinálni. Bírd ki ezt a pár napot, utána úgyis szabadság van.
2017. jún. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
3.egyetemem végzem, 32 vagyok. Szerinted? Persze 9.osztalyban nagyon eleged lehet, de az élet nem néhány évig tart. Ha nem fejlődsz, nem jutsz előre. Undorító? Látszik, hogy gyerek vagy még...
2017. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nem letagadom, én tényleg nem untam 16 évesen. Max. a törit utáltam és azt untam, de a többivel elvoltam. Érettséginél egy kicsit elegem lett. Aztán egyetemenen megint olat tanultam, amit akartam
2017. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nincs elegem a tanulasbol. Úgy is fellehet fogni hogy kötelező és semmi értelme de úgy is hogy ha tanulsz akkor jobban atlatod a világ működését több témához tudsz hozzászólni és ami a legfontosabb egy ez kiút , hogy olyan életet élj olyan minőségben amit szeretnél.


Hidd el nem sok az amit tanultok. Egyetemen egy komolyabb szakon 2 hét alatt annyi anyagot adnak le, mint nektek fel év alatt. Éngyetemre járok, lassan egy éve és azóta alig volt olyan alkalom hogy 3 napig semmit nem tanultam . Probalj olyan tanulni ami érdekel és mindjárt könnyebb , szórakoztatóbb lesz

2017. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%

Én a felsőfokú szakmai végzettségem után dolgozok 2 évet, hogy ki tudjam fizetni a "nagy diplomámat", mert szeptembertől újra suliba járok. Az elsőt végzettségemet is én fizettem, 4 fajta jogosítványt, nyelvvizsgát, súlyos milliókról van szó összesen. Emellett az alaphangon 8-10 órás munkaidőmön túl tanulok németül, önerőből, tanár nélkül, mert a szakmámhoz hatalmas előny, ha tudok németül a felsőfokú angol mellett.


Na, ilyen undorító ez a tanulás. Boldog vagyok, hogy tanulhatok és jobb helyen dolgozhatok ezáltal több pénzért. Meg magam felé is ez az elvárásom, hogy az összes többi embernél jobb legyek. Baromi jó érzés az, amikor érted versenyeznek a cégek, nem te remegsz a cégek miatt.


Ilyen hozzáállással ami neked van csak a gyártósorig lehet jutni, sokkal tovább nem.

2017. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem muszáj? 16 évesen már nem vagy tanköteles. Mehetsz dolgozni!
2017. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!