Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem van már elegem az...

Meechy Darko kérdése:

Csak nekem van már elegem az iskolából?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van az egészből , most vagyok 9.-es egy szakközépbe vagyi most már szakgimnáziumba 3-4es tanuló vagyok ezzel nincs gáz , de annyi szart irtunk mostanság , hogy megőrülök most héten két doga előtte is jővő héten is, sőt elvileg még utolsó héten is írunk egyet, az utolsó hetekben minek így megkínozni az embert?!, mikor már semmihez nincs kedve, undorító ez az egész tavaly már kb májusban se csinaltunk semmt nem hogy júniusban

16/f



2017. máj. 31. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Két dolog:


1, Betöltötted a 16. életévedet, ami azt jelenti, hogy nem vagy tanköteles. Ha eleged van az iskolából, egész nyugodtan megteheted azt, hogy otthagyod és elmész dolgozni. Semmi és senki nem áll az utadba. Nem kötelező járni, kedved sincs járni, akkor meg mi a francnak jársz? Közmunkásokra, kukásokra, mosogatókra is szükség van. A szemét nem szedi össze magát, a kuka sem üríti ki magát. Ha ennyire eleged van, akkor hagyd ott a sulit és majd te elvégzed ezeket a tevékenységeket. Nincs ezzel gond.


2, Elmondom neked, hogy kilencedikes vagy, ettől csak nehezebb lesz ahogy haladsz előre a sulival. Én most érettségizek, 70 tételem van, ebből 30 emelt ami nagyjából 300 oldalt tesz ki, meg 40 közép ami kb. 100-120 oldal. Összesen 400-420 oldal amiből hátravan még durván 120 oldal emelt, amire van egy hetem (!), és 100-120 oldal közép, amire az emelt után lesz másfél-két hetem. Ezt elpanaszoltam az egyik haveromnak, aki tavaly ment egyetemre, konkrétan kinevetett. Azt mondta örülne neki, ha neki most csak ennyit kéne tanulnia mint nekem. Ez a 400 oldal tanulnivaló kb. 3, max 4 vizsga, egy félévben van vagy 8 tárgy amiből vizsgáznia kell (legutóbb ennyi volt). Ezt szorozd fel... Bőven megvan 1000 oldal körül amit egy vizsgaidőszakra tanul. És ezt minden FÉLÉV végén (nem év). Te meg itt sírsz az interneten, mert írsz még év végén 3 dolgozatot 9. osztályban, ami gyakorlatilag sehova nem számít... Érzed te is, hogy mennyire nevetséges? Na ugye...

2017. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, én a tiedet is eléggé sírásnak érzem, pedig érettségizni se kötelező meg egyetemre menni. ;-)
2017. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem a sírásról szólt... Csak azt akartam ezzel mondani, hogy ahogy előre halad az iskolában, egyre nehezebb lesz az egész. De azt hittem, hogy érthető miért írom le ezeket neki, nem gondoltam volna hogy külön el kell magyarázni... Na mindegy. Akkor sírás volt... :D Ha te ettől most tökösnek érzed magad, hogy milyet beszóltál, akkor üsse kő. :D
2017. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!