Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hány szakmátok van és...

Nektek hány szakmátok van és mit tanultok még?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést, mert nekem szerteágazó terveim vannak, nem szeretnék egy dolognál leragadni. Jelenleg: számítógép szerelő, karbantartó tanulmányaim vannak folyamatban aztán akarok lenni valamilyen járművezető is ezek közül (teherautó, busz, villamos, vagy kisvasút vezető), ha nem jön össze akkor szobafestő, vagy valami munkás :)

2017. jún. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Három szakmám, egy diplomám, és most van folyamatban a mesterszakra jelentkezés.
2017. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 szakma, 2 diploma. Most gondolkodom a mesterképzésen. Ebből 2t minden nap használok, 1et alkalmanként. Nem szeretem, amikor egyfélét kell csinálnom minden nap. Magam alakítom a munkám, és szeretem a változatosságot.
2017. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen szakmáitok vannak név szerint?
2017. jún. 2. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a bizonyítványok száma a lényeg. Pl. szobafesteni mindenki tud, ha akar.
2017. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt tanulom, hogy hogy csináljam minél jobban azt, ami a foglalkozásom. Van egy másik szakmám is, de azt már nem csinálom.
2017. jún. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, a szakmáim: könyvelő, gyógyszertári asszisztens, tb és bérügyintéző. a diplomám: szülésznő.

mesterképzésre pedig táplálkozástudomány irányba akarok menni, emellett el akarom még végezni az IBCLC szoptatási tanácsadó képzést

2017. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!