Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók! Ti nem...

Orvostanhallgatók! Ti nem érzitek magatokat butának néha?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamról tudok nyilatkozni, de én annál inkább kevesebbnek érzem a tudásomat, minél többet tanulok. Tanulás közben rájön az ember, hogy milyen végtelen ismeretanyag van, és nyilván csak a tetejét kapargatjuk még egyetemistaként.
2017. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Régi a kérdés, de válaszolok. Igen, többször is. Leginkább anatómiából és biofizikából. Ha te is butának érzed magad néha, nyugtasson meg az, hogy nem csak te vagy így, hanem elég sokan, csak az ember hajlamos azt hinni, hogy egyedül van ezzel. :)A gimiben okosnak éreztem magam általában, mert sokkal kevesebbet vártak el.

egy első éves orvosis

2017. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!