Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is van így, esetleg...

Más is van így, esetleg megfelelési kényszer?

Figyelt kérdés

Közvetlen módon nem támasztok magam felé nagy elvárásokat, mondhatjuk úgy is, hogy ha sikerül egy megajánlott kettes-hármast szereznem akkor minden további nélkül elfogadom, csak hogy ne kelljen tovább szenvednem vele. Ez persze nem azt jelenti, hogy ne tudnám ötösre megcsinálni. Csak nem látom értelmét.

Már tavaly is volt pár szóbeli vizsgánk, de nálam ez szörnyű...

Amíg mások simán elmennek úgy vizsgázni, hogy csak pár tételt tudnak, addig én nem merek elmenni, amíg nem tudom az összeset, kívülről.

Sokszor előfordult az is, hogy egy négyest simán tudtam volna, ennek ellenére, inkább eltoltam a vizsgát, csak hogy 100%-osra menjen. Még tölteléktantárgyaknál is, csak azért mert szóban megy..

Írásbelinél nem stresszelek rá ennyire, mert ott nem kell fix témáról beszélnem, szerteágazó is a feladatok típusa.. de a szóbelinél egyszerűen van bennem ez a kényszer.. hogy a maximumot nyújtsam.


2017. jún. 7. 11:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Rájöttem, szerintem félek, hogy közvetlen módon égek be, ami megtépázná az önbecsülésem. Amíg írásban ugye, kit érdekel? Hiszen úgysem találkozunk, ő sem jegyez meg éngem, én sem őt.
2017. jún. 7. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!