Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na srácoklányok, kinek milyen...

Na srácoklányok, kinek milyen lett az érettségi?

Figyelt kérdés
Meg vagy magaddal elégedve, vagy nem? :D

2017. jún. 7. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyar: 80%

Matek: 74%

Töri emelt: 81%

Német: 74%

Választott: 97%


A magyarra és németre többet vártam, de a másik háromnak nagyon örülök:)

2017. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Angol emelt: 86

Gazdasági ismeretek emelt: 93

Matek: 86

Magyar: 86

Tori:88

Én viszonylag elégedett vagyok magammal.

Azt kell tudni hogy én négy évig 3-4 tanuló voltam... Angliába megyek egyetemre és oda nem számítanak a jegyek csak az érettségi, emiatt nem igazán voltam motivált ez elmúlt 4 evben... aztán a januári probaerettsgiken csúfosan leszerepeltem. Értsd: 2-3 lett minden probaerettsgim. Szóval január óta raalltam a dologra. Szüneteltettem a sportot meg mindnet csak az érettségi volt a cél.

A matekot nagyon sajnálom mert annyit készültem hogy simán benne volt a 100%...

magyarnál is sokat készültem de a nagy izgulasba a helyesirasom... khöm.. elég gyenge lett. Ami meglepett viszont hogy a szövegértés amire azt hittem egy pontom se lesz maximum pontos lett. tuti elnézett valamit a tanar...

Az emelt angolom meg ősszel csináltam, de mivel már 3 eve megvan a felsőfokúm azt hittem én vagyok a " menő gyerekek akinek nem kell tanulnia". Szóval úgy mentem oda hogy életembe nem láttam meg angol érettségit... meg is látszott az eredményemen.

Torinek kb örülök. Próbaerettseim kettes lett... de január óta oda-vissza megtanultam az egész tori könyvet, sőt az emelt anyagot is... de volt egy térképes feladat amit egyszerűen nem értettem. Nagykn nem tudok térképen tájékozódni szóval az nagyon lehúzott.

Gazdasági ismeretekbol meg holnap megyek szobelizni. Ott 110 pont a szobeli szóval az eredményem igazából ott dől el. Az írásbeli csak 40 pontos volt. De biztos vagyok benne hogy meglesz az ötös.

2017. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Magyar: 80%

Matek: 94%

Töri emelt: 77%

Angol emelt: 90%

Informatika: 90%


Töriből jobbra számítottam, de alapvetően elégedett vagyok velük.

2017. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Gratula mindenkinek. :)
2017. jún. 9. 00:51
 15/16 adnile válasza:
100%

Magyar: 94%

Matek (spanyolul) : 96%

Töri (spanyolul) : 74%

Spanyol emelt : 92%

Info (még 2 éve csináltam meg) : 84%


Összességében elégedett vagyok az eredményekkel, habár a töri sikerülhetett volna jobban is.

2017. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BIGWIZ ***** válasza:
79%

magyar:80%

matek:64%

emelt töri:92%

emelt angol:95%

föci:79%

2017. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!